Linux + Cedega + Cheating death + CS 1.6

Sekcia: Aplikácie & Desktop 15.10.2005 | 17:31
Avatar chembro   Používateľ
Zdravim ! Chcel by som si zahrat Counter strike 1.6 non steam po internete , ale na to potrebujem Cheating death. Vedel by mi niekto poradit ako ho rozbehnut pod Cedegou aby mi to slo bez problemov ? Stalo sa mi totiz ze som spustil C-D , Counter Strike a potom pri pripajani na server proste hra zamrzla. Poprosil by som jednoduchsi navod ;]
    • Re: Linux Cedega Cheating death CS 1.6 19.09.2005 | 19:18
      Avatar chembro   Používateľ
      zas nikto nevie poradit :[
      • Re: Re: Linux Cedega Cheating death CS 1.6 01.10.2005 | 20:33
        Tomas   Návštevník
        Poradim ti...daj si Windows XP :) a pojde ti setko bez toho aby si pisal huste kody :D
    • Re: Linux Cedega Cheating death CS 1.6 22.09.2005 | 12:42
      Avatar spacok gentoo  Používateľ
      ja som to mal zriesene takym systemom, ze som mal jednu appl, ta najskor spustila Cheating death, a potom CS. Ale nebol to skript, ale nejaky "husty kod" napisany v mingw
      • Linux Cedega Cheating death CS 1.6 26.09.2005 | 19:10
        Avatar chembro   Používateľ
        podobne navody som videl na nete , ale niesu tak podane aby som tomu porozumel .
        • Re: Linux Cedega Cheating death CS 1.6 07.10.2005 | 16:17
          brm   Návštevník
          Nasiel som postup .. http://www.linux-gamers.net/modules/wfsection/article.php?articleid=36 .. kde sa vytvara linuxova CD libka ktora by mala emulovat CD, ale skusal som to s CS1.5.. aj script spustaci script som skusal ktomu nejaky vytrikovat: #!/bin/sh #export LD_PRELOAD="/lib/libdl.so.2 /usr/lib/transgaming_winex3/winex/lib/libkernel32.so /lib/cdlinux.so" export LD_PRELOAD="/lib/libdl.so.2 /lib/libcdlinux.so" export LD_LIBRARY_PATH="/usr/lib/transgaming_cedega/winex/lib" #cedega /home/chicki/.transgaming/c_drive/SIERRA/Half-Life/hl.exe -game cstrike -console -windows cedega -workdir "/home/chicki/.transgaming/c_drive/SIERRA/Half-Life" "C:/SIERRA/Half-Life/hl.exe" -console -game cstrike -windows ale nepomohlo .. skus so zo steamom (cs1.6) mozno to pojde ..
          • Re: Re: Linux Cedega Cheating death CS 1.6 08.10.2005 | 22:27
            Avatar Nathan <!--  Používateľ
            Najnovšiu verziu ktorú vyžadjú prakticky všetky servre s C-D na ktorých sa hráva tak ľahko nespustíš.. Aspoň ja teda neviem, že by sa to niekomu podarilo.. Radím ti prejsť na Steam, máš tam stovky servrov s VAC, ktorý Cedega zválda a užiješ si hodne viac zábavy ako na nonsteam.. Tých pár stoviek za to fakt stojí.. Inak tvorcom Cedegy sa na toto sťažuje viac užívateľov takže už kontaktovali United-Admins, možno v budúcnosti to pôjde..
            <!--
            • cs1.6 09.10.2005 | 11:09
              lubo   Návštevník
              čo potrebujem na to aby som mohol hrať cs1.6 oreginal nie nonsteam a kolko to všetko bude stať
              • Re: cs1.6 15.10.2005 | 17:31
                HS   Návštevník
                Kup si condision zero za nejakych 750 sk a mas tam CS 1.6 aj Day of defeat