Ako nastavit vzhlad Win XP

Sekcia: Aplikácie & Desktop 14.07.2011 | 14:49
Roji   Návštevník
Zdravym potrebujem radu. Viem ze existuje nieco take aby linux vyzeral na 1. pohlad ako win XP len som este neprisiel nato ze ako sa to da. Mam Mandrivu 2010.2, budem rad za pomoc.

PS: prosim komentare typu naco ti to je a podobneho charakteru si prosim odpuste :)

Dakujem
    • Re: Ako nastavit vzhlad Win XP 14.07.2011 | 14:57
      lieko jr.   Návštevník
      bolo to distro linux xp ale tento projekt uz zdochol a ani sa necudujem
    • Re: Ako nastavit vzhlad Win XP 14.07.2011 | 15:04
      Avatar lime Debian 3, Red Hat 6, Fedora Core 3  Používateľ
      Navod mas Tu, ak ti nebude postacovat tak hladaj Toto
      Prejdite z modrej obrazovky k linuxu :))
    • Re: Ako nastavit vzhlad Win XP 14.07.2011 | 15:09
      Avatar lime Debian 3, Red Hat 6, Fedora Core 3  Používateľ
      Ak to nebudes vediet nahodit tak exituje cele distro postavene na debiane a vola sa Omnia XP pozri TU
      Prejdite z modrej obrazovky k linuxu :))
    • Re: Ako nastavit vzhlad Win XP 14.07.2011 | 15:58
      Roji   Návštevník
      Dakujem ono to funguje aj to co je na Ubuntu :)
    • Re: Ako nastavit vzhlad Win XP 14.07.2011 | 17:16
      Avatar Kexo KDE4 & Mint 64bit  Používateľ
      Tento navod mas aby si linux upravil na vzhlad Windows 7 http://lirent.net/themes/windows-7-transformation-pack-for-linux.html
    • Re: Ako nastavit vzhlad Win XP 15.07.2011 | 15:53
      Avatar juray ArchLinux  Používateľ
      mne to pride ako fajn napad. paci sa mi vzhlad v XP ale Windows Classic tema. Taka obycajna siva, male ikonky. Tak mam v robote. Doma mam gnome a ked to porovnam vsetko je v Gnome (asi len zdanlivo) vacsie a take ako z kresleneho filmu. Ked si raz najdem cas tak to vytunim aby to vyzeralo ako stary Win a podelim sa.

      Takto upravene Linuxy by sa mohli instalovat mamám, frajerkám, kamarátom a oni by si nič ani nemuseli všimnúť :) Ja by som si to nahodil v robote, mozno by si to tiez nikto nevsimol :D
      • Re: Ako nastavit vzhlad Win XP 15.07.2011 | 16:06
        WlaSaTy   Návštevník
        nieco si najdi, ale skor by som odporučal použiť vstavaného klienta na témy, ten ich stiahne aj sám.

        PS.: vsimnu si to, nebude tam disk C:, pojde to sviznejsie ale firefox sa bude startovat pomalsie.