zalman - zm ve200 - iso šuplik

Sekcia: Ostatné 29.08.2011 | 00:50
erik   Návštevník
ŠUPLÍK ktorý simuluje CD mechaniku :

Zdravím vás mate niekto tento šuplik od Zalmanu ZM VE200 , je to celkom pekná hračka , dokázal som snou nainštalovať debian , aj winXp ale ten trval neskutocne dlho , dokáže prepínať iso subory , vie 3 režímy : ODD - virtualna CD MECHANIKA , HDD - chová sa ako bežný usb šuplik , a DUAL MOD - CD MECHANIKA a bežný šuplik , .. skusal som to na staršej mašinke P4 , 2ghz , 700MB ram , pri starších strojoch treba ísť do BIOSU a nastaviť CDROM aby botovala ako prvá a prave ta od zalmanu . v novších je to už jednoduchšie . v adresáry _ISO môže byť najviac 32 iso suborov , a taktiež sa dajú vytvárať aj podadresáre . ak ma niekto skusenosť zo zariadením tak nech sem niečo napíše :)
    • Re: zalman - zm ve200 - iso šuplik 29.08.2011 | 15:14
      Avatar bedňa LegacyIce-antiX  Administrátor
      Si rád že máš externý HDD :) Linux nainštaluješ z hocičoho, čo vie poslať dáta. Virtuálnu CDrom si vytvoríš dvoma príkazmi.
      Táto správa neobsahuje vírus, pretože nepoužívam MS Windows. http://kernelultras.org
      • Re: zalman - zm ve200 - iso šuplik 29.08.2011 | 18:15
        WlaSaTy   Návštevník
        Emulácia CD-ROM neslúži len na inštaláciu. Ale, cez USB gadgets sa dajú robiť aj väčšie šialenosti.
        • Re: zalman - zm ve200 - iso šuplik 29.08.2011 | 22:17
          Avatar bedňa LegacyIce-antiX  Administrátor
          Aké?
          Táto správa neobsahuje vírus, pretože nepoužívam MS Windows. http://kernelultras.org
          • Re: zalman - zm ve200 - iso šuplik 31.08.2011 | 22:20
            erik   Návštevník
            aj ja som zvedavý
            • Re: zalman - zm ve200 - iso šuplik 02.09.2011 | 14:06
              WlaSaTy   Návštevník
              sietovka na usbcku, v kombinacii s virtualnym diskom a podobne. popripade si clovek dokaze urobit fake klavesnicu z pocitaca (dost sranda ked takto pichne upraveny telefon do pocitaca ze si ho chce nabit a po par minutach to dokaze nahodit backdoor). a dalsie veci.