gnome 3::battery info

Sekcia: Aplikácie & Desktop 19.10.2011 | 02:26
ujo_technik   Návštevník
Dobrý deň prajem vospolok linuxovým geekom a dobrý večer obyčajným ľuďom.

Mám taký menší problém s grafickým prostredím gnome 3. Kedysi v gnome 3, keď som na mojom laptope stlačil kombináciu tlačidiel Fn+F3 (lenovo L420), tak mi vyhodilo na spodnej lište informácie o baterke. Percentá, plus zostávajúci čas. Kto má gnome 3, vie o ktorej výsuvnej lište hovorím. Avšak ako som aktualizoval systém (archlinux x64) a s ním samozrejme grafické prostredie na gnome 3.2, otvára mi klávesovou skratkou Fn+F3 okno Power Statistics. Vedel by mi niekto poradiť ako nastavím, aby mi znovu vysúvalo len tú spodnú lištu?

Ďakujem :) a dobrú noc prajem.
    • Re: gnome 3::battery info 19.10.2011 | 13:40
      Avatar Dare_devil Debian, OpenSuse  Používateľ
      Niekde v nastaveni klavesovych skratiek To change the keyboard bindings, find the keyboard section in the system settings application. Under the shortcuts tab, find the shortcut that's called something like "Go into Overview Mode." Then you can change it to whatever you want.
      Gnome nemam, cize moc nepomozem, ale hadam aspon spravne nasmerujem. Hladaj `gnome 3 key bindings`
      There is no flag large enough to cover the shame of killing innocent people
      • Re: gnome 3::battery info 22.10.2011 | 19:58
        ujo_technik   Návštevník
        Nepomohlo, ale aj tak dakujem
        • Re: gnome 3::battery info 26.10.2011 | 03:03
          ujo_technik   Návštevník
          Pomohlo napisanie vlastneho skriptu :o) ale nebudem sa chvalit cudzim perim, napisal mi ho kamarat.. Problem [SOLVED]
          • Re: gnome 3::battery info 26.10.2011 | 13:46
            Avatar dodoedo Fedora Linux  Používateľ
            Ahoj.

            Ak môžeš, daj ho sem ...

            :-)
            G. Orwell: "Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více bude nenávidět ty, kteří ji říkají."
            • Re: gnome 3::battery info 29.10.2011 | 23:48
              ujo_technik   Návštevník
              #!/bin/bash
              A=$(echo $(acpi) | cut -d " " -f4)
              B=$(echo $(acpi) | cut -d " " -f5)
              zenity --window-icon=/home/matusso/battery.png --notification --text=" Laptop battery: $A Time remaining: $B"&


              take nieco :)