grafické prostrediu používatela..

Sekcia: Aplikácie & Desktop 24.11.2011 | 21:05
Avatar Mário Maršálek Mint 11  Používateľ
Je tu niaka možnosť obnoviť vlastne nastavenia v grafickom prostredí lišta a tak na predvoelené hodnoty ako má novo vytvorený používatel?
    • Re: grafické prostrediu používatela.. 24.11.2011 | 21:11
      Avatar default Debian  Používateľ
      napis system a graficke prostredie
      R.K
      • Re: grafické prostrediu používatela.. 24.11.2011 | 21:17
        Avatar Mário Maršálek Mint 11  Používateľ
        jasne ehm linux mint 11 a graficke prostredie gnome a je mi to divné lebo som nič také nerobil odstránil som si s compu sambu lebo osm potreboval niečo skúsiť a teras mám niaku chybu screen 0... používam compiz a ked som si vytvoril nového používatela pohode všetko ako má byť aj compiz beží len dáta sa mi kopírovať nechce aj všetko....tak ak by bola niaka možnosť prejsť na tieto default nastavenia ale aby súbory ostali aj programi okrem tých pre grafické prostredie bolo by to super dopredu ďakujem
        • Re: grafické prostrediu používatela.. 24.11.2011 | 21:46
          Avatar default Debian  Používateľ
          no tak kde je teda problem? nejde len compiz, alebo si nieco pokazil aj v gnome, ked das zobrazit skryte subory a adresare tak v .config by si mal mat daky priecinok compiz, a v nom priecinok compizconfig a tam subor config, mozes skusit ten subor skopirovat od toho noveho uzivatela a nahradit ho tym v tom starom ktory chces obnovit, alebo skus
          gconftool --recursive-unset /apps/compiz-1
          alebo
          gconftool --recursive-unset /apps/compiz
          spustit to v terminali, to by malo restartovat tie nastavenia, a preto som dal 2 lebo zalezi aku verziu mintu mas, skus jedno a ked nepojde tak druhe
          R.K
          • Re: grafické prostrediu používatela.. 24.11.2011 | 21:48
            Avatar default Debian  Používateľ
            a ked gnome chces restartovat, tak u toho pouzivatela kde to nejde spusti
            rm -rf .gnome .gnome2 .gconf .gconfd .metacity
            , ale pozor rob to v jeho domovskom priecinku
            R.K
    • Re: grafické prostrediu používatela.. 24.11.2011 | 22:06
      Avatar Mário Maršálek Mint 11  Používateľ
      diki moc už to fachá :D