zaloha firefoxu

Sekcia: Aplikácie & Desktop 05.01.2012 | 13:07
stano   Návštevník
Ahojte! Padli mi X-ka a do linuxu sa dostanem uz len cez konzolu. Je to moja chyba instaloval som novsiu verziu Kubuntu cez staru. Ono to nejako fungovalo dlhsi cas, ale s problemami. Teraz to definitivne padlo. Subory nemam problem zachranit. Ide o to, ze vo firefoxe mam vela zaloziek o ktore by som nerad prisiel. Neviem vsak, ktory subor mam zalohovat, aby som v novej cistej instalacii mal k dispozicii vsetky zalozky. Za vsetky rady vopred dakujem.
    • Re: zaloha firefoxu 05.01.2012 | 13:15
      Avatar mmatko   Používateľ
      nepamatam - uz dlhsie foxa nepouzivam - ale nie je problem zazalohovat cely jeho adresar, resp. ked este vyhodis cache, tak to ani nebude velke...
      • Re: zaloha firefoxu 05.01.2012 | 13:22
        stano   Návštevník
        Vies mi dat aj celu cestu k firefoxu? Ne to /usr/share/... alebo?
        • Re: zaloha firefoxu 05.01.2012 | 13:37
          Avatar mmatko   Používateľ
          firefox uklada zalozky do home adresara - nieco ako ~/.Mozilla/Firefox alebo tak nejak ... pohladaj u seba v home, musis ten adresar najst... ako som pisal, staci ti ho cely zazalohovat a v novej instalacii ho nakopirujes opat do svojho home adresara... aj toto je jeden z dovodov, preco sa oplati mat home adresat na solo particii (ak ho tam uz nemas... pri novej instalacii neprichadzas o svoje data, ale zaloha sa z bezpecnostnych dovodov oplati)... pouvazuj o tom, je to o mnoho vyhodnejsie...
          • Re: zaloha firefoxu 05.01.2012 | 13:44
            stano   Návštevník
            Dakujem. Vlastne je to logicke. Mal som podozrenie, ze to tam bude. Ty si mi to potvrdil.
            • Re: zaloha firefoxu 05.01.2012 | 14:12
              stano   Návštevník
              Prosím admina, aby odfajkol problem ako vyrieseny.