k hlúpym konfliktom...

Sekcia: Ostatné 05.01.2012 | 23:29
Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
Milá komunita ohľadne tučniaka
úprimná, nie len kadejaká
vyjadrím sa, takto rýmovane
k tomu, čo tu znovu máme

Čo však vidím? Zas a znova?
Hlúpa diskusia je tu nová
o nenávisti až za hrob
pretože... je tu niekto snob?

Vo veršoch a skúsim slušne
keď už sa niekto nespráva mužne
popýtam sa na dôvod zveličovania
prečo stále útočí do Stana?

Pozriem linky, zo dva kliky
najskôr že na nejakú wiki
ale čo to, stará téma?
Od 2009 je nemá?

Rozoberme ľudia dobrí
tí červení aj tí modrí
čo sa stalo v tom okamihu
že je teraz toľko kriku?

Riešilo sa jedno staré PC
hodnota... ako zemiakov vrece
čo tam dať? Čo je to správne?
ktorý Linux tam skúšať márne?

Ubuntu problémy malo
na Fedoru nevydalo
Zenwalk padal ako hrušky
aký systém dať do mušky?

Nebojte sa, dobrá správa
Stano zbytočne Greenie dáva
rovnako ako materský systém
hromada v textovom písmen

Spravil som testík maličký
bez lopatky a motičky
niekoľko malých tabuliek
kto zahlasuje, ten má liek

Na otázku čo kde hodí
tak ako poradia mnohí
Borgcube vystihol krásne
že mi lepšie idú básne (tak celkom to nepovedal, ale rýmuje sa to. A myslené lepšie ako robenie nejakých testov)

Výsledok velikej snahy
úspech sa nedotkol povahy
neodlepil sa od zeme
je to pravda, v božom mene

Vznikla tabuľka a zanikla
tá snaha sa len tak mykla
ak to pomohlo niekomu
som samozrejme rád tomu

A čo teraz, v januári?
O tri roky ďalej sme sa dostali?
Niekto hľadal moje meno
aby na mňa dal bremeno?

Urobte si na to svoj názor
na to, kto je aký blázon
bude ťažký rok čo roky
ak ma niekto hádže do stoky?

Nadávky, to veru áno
prídem sem večer či ráno
veľmi rád ma nejakou nadávkom nazve
ten, čo má nad krkom všetko prázdne?

Ale no tak, to som prehnal
viem, že mi nikdy nežehnal
všetku moju snahu o mier zrušil
rozmýšľať za roky neskúsil

Už to mám, on je nadšený
vraj sa odo mňa odbremení
aj keď píšem len tu a tam
rád ma prirovná ku zvieratám

Odišiel som na český root?
Myslíš, že som naň dostal chuť?
Nie som moc na žiadnom fóre
pre šťastie i kvôli smole

Každý má svoje koníčky
niekto na FB kŕmi rybičky
niekto to berie s nenávisťou vážne
iný so smiechom o tom píše básne

Nepíšem do tohto fóra stále
prezradím prečo je to tak práve
používam Linux a ver mi
Google rieši moje problémy

Rád pomôžem so začiatkami
začiatoční linuxáci či lamy
nepíšu, len čítajú tieto riadky
ako stále vznikajú hádky

Je ich málo, čo ma mrzí
toto skutočne linux brzdí
hádž na koho len chceš viny
alebo sa teš na prázdniny

Hádky a nepokoje pre mňa nie sú tabu
povedal klasik - radšej si nájdi babu
prajem pekný rok a pokojný
aj keď... to asi nebudeš spokojný :)

Všetkým prajem PF 2012, veľa spokojnosti, nízky účet za elektrinu a samozrejme hlavne to, aby sa akýkoľvek problém, nech už ide o čokoľvek, podarilo odstrániť.
    • Re: k hlúpym konfliktom... 05.01.2012 | 23:43
      Avatar default Debian  Používateľ
      stano ma to gradi, podla mna by si si mal dat s dodom rap battle
      R.K
      • Re: k hlúpym konfliktom... 05.01.2012 | 23:47
        Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
        osobne po akomkoľvek battle netúžim. Som vždy za rozhovor, rád hľadám kompromisy.
      • Re: k hlúpym konfliktom... 07.01.2012 | 17:49
        Avatar bedňa LegacyIce-antiX  Administrátor
        Tiež ma napadlo, že už len pridať muziku a môže to byť ďalší raperský hit. No čo nájde sa tu niekto, kto by zabetlil :)
        Táto správa neobsahuje vírus, pretože nepoužívam MS Windows. http://kernelultras.org
        • Re: k hlúpym konfliktom... 07.01.2012 | 18:53
          i'll be right here   Návštevník
          to si ešte stále zo včera nevytriezvel?
          • Re: k hlúpym konfliktom... 07.01.2012 | 19:15
            Avatar bedňa LegacyIce-antiX  Administrátor
            Ako hovorí môj známy, z opice sa vyspíš, ale z debility nie, kámo.
            Táto správa neobsahuje vírus, pretože nepoužívam MS Windows. http://kernelultras.org
    • Re: k hlúpym konfliktom... 06.01.2012 | 17:32
      johnny   Návštevník
      Zrejme tu má niekto básnické črevo, super si to vyskladal.

      Tiež nechápem, prečo by sme sa tu mali všetci škriepiť, radšej by som uvítal spoluprácu na nejakom novom projekte, ale nemyslím tým náhradu za túto stránku.

      A tiež prajem všetko dobré v tomto roku,prežite ho bez panikárenia kernelu.
    • Re: k hlúpym konfliktom... 07.01.2012 | 20:47
      Avatar dodoedo Fedora Linux  Používateľ
      No, rozplakal som sa nad tou dojemnou idylkou, teraz už len chýba, aby sa pridal obligátny Kupkov obrázok Cesty na Liptovské Kupkovo.
      G. Orwell: "Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více bude nenávidět ty, kteří ji říkají."
      • Re: k hlúpym konfliktom... 07.01.2012 | 21:33
        Avatar Samuel BWPOW Kupka Almalinux, OpenWRT  Používateľ
        Dal som do pristroja analyzovat tento tvoj komentar a toto vypadlo. Rob nieco so sebou, clovece.
        Strach dát najevo své pocity a zjednat si u druhých respekt je jedním z problémů civilizovaného člověka, který se naučil zpochybňovat svou vlastní pravdu pro zdání objektivity
        • Re: k hlúpym konfliktom... 07.01.2012 | 21:42
          Avatar default Debian  Používateľ
          Uz mam toho dost, to ze tato komunita mohla vyzerat lepsie keby sa nerobili take veci ako sa teraz robili mi je jasne, ale stale tu celkom slusne funguje forum a chodie sem aj novi ludia a ked toto vidia tak pochybujem ze to zlepsi povest tohoto portalu, preco sa tu furt musi dakdo hadat a riesit taketo veci, ved mame vsetci radi linux a hadam sme radi ked pridu novi uzivatelia, a mi im mozme radit a potom tym pomahame linuxu, jeho rozsirenosti, preco nemozete pre rast slovenskej linuxovej komuntiy obetovat tieto vilevi tu, zacina to jemne a potom su tu ostre nadavky a zamknute temi, parada, co tak s tym uz konecne skoncit a zacat sa venovat niecomu uzitocnejsiemu? ;)
          R.K
          • Re: k hlúpym konfliktom... 07.01.2012 | 23:47
            Avatar Samuel BWPOW Kupka Almalinux, OpenWRT  Používateľ
            Toto ale vobec nie je ziadna komunita, teda nema co vyzerat lepsie alebo horsie. Linuxova komunita na Slovensku uz velmi vela rokov neexistuje a zanikla vtedy, ked sa prilis infiltrovala neschopakmi. Zial, priroda nepusti a to je osud kazdej nediskriminujucej komunity. Zial, alebo nastastie? Kazdopadne, je len dobre, ze komunity vznikaju a znova zanikaju, lebo aspon clovek ma moznost pohnut sa dalej, stale nieco objavovat. Kazdy, niekedy dobre fungujuci model, raz evolucia prekona. A tento portal, resp. podobne portaly na celom svete, to tiez neminie. Ich cas uz pomynul. Treba sa pohnut dalej a popritom zuzitkovat tohto zdochynajuceho kona co najviac. Bud na ziskanie novych informacii (to uz tazko), na ziskanie kontaktov (este horsie) alebo aspon ako zdroj zabavy (to sa este da). A tak, ked sa tu konecne raz objavi miesto stranky hlaska o neexistujucej domene od mojho DNS, tak to vo mne nevyvola ani stipku lutosti. Taky je proste zivot, je zbytocne proti tomu bojovat a udrzovat to tu nasilu vo vegetativnom stave.

            Navyse, ja som clovek, ktory ma rad linux, ale taktiez mam rad windows a mam rad aj mac os x. Mam rad android, ios, meego a budem mat rad aj cokolvek ine, co mi umozni dopracovat sa v danom momente k pozadovanemu vysledku. Nediskriminujem, beriem si vzdy to najlepsie na danu ulohu a posuvam sa vpred. Taktiez si ale uvedomujem, ze ani jeden z tych systemov nie je dokonaly a hoci by mi len jeden z nich bol odoprety, moj zivot by bol omnoho horsi. Z toho dovodu nepocitujem radost z novych pouzivatelov linuxu, ani nikoho nenavadzam, aby ho skusil.
            Strach dát najevo své pocity a zjednat si u druhých respekt je jedním z problémů civilizovaného člověka, který se naučil zpochybňovat svou vlastní pravdu pro zdání objektivity
            • Re: k hlúpym konfliktom... 07.01.2012 | 23:58
              Avatar default Debian  Používateľ
              prepac ale ja s tebou nesuhlasim, podla mna sa nikdo nemusi hadat a nadavat si, to na 1 mieste, a potom ani neverim ze je neuspech potrebny pre vznik uspechu, podla mna aj tento portal mohol kludne fungovat dalej, kebyze viem lepsie programovat , tak sa ku dakomu pripojim a pomozem mu spravit lepsiu modernu verziu , a veci by sli dalej, proste je na to bud malo ludi , alebo tomu ani neverie a radsej odisli tam kde to funguje, ja neviem, ale tym ze si tu s tym "dobrym zdrojom zabavi robite" srandu, tak tomuto portalu nicite jeho meno, a uz vazne sa stava vdaka vam nepouzitelny, ja verim tomu ze linux na to ma, aj na tuto nasu krajinu, je to dobry system, ale system akym chcete dosiahnut jeho rozsirenost alebo o com vam ide, podla teba ze vznikne portal potom zanikne a zas znikne dalsi, ja neviem mne to pride zbitocne, ak je zamerany na to iste podla mna moze byt kludne stale jeden a ten isty, mam dojem ze som tu tvoju spravu asi moc dobre nepochopil, ja len ked uz vam nezalezi na tom co bude s portalom, tak aspon nemusite bojovat medzi sebou, urazat sa a robit si navzajom zle mena, povedz na co je to dobre?
              R.K
              • Re: k hlúpym konfliktom... 08.01.2012 | 00:03
                Avatar Samuel BWPOW Kupka Almalinux, OpenWRT  Používateľ
                Podla mna je cely takyto sposob fungovania portalu s jadrom okolo diskusneho fora uz mrtva platforma. Dnes sa hlavne dianie sustredi okolo inych foriem komunitneho zivota. Napriklad su dnes velmi popularne hackerspacy. Jeden funguje uz nejaku dobu v Bratislave a je aktivny. V Kosiciach sa tiez pomaly nieco formuje a o par mesiacov by to mohlo aj ozit. Myslim si, ze prave tieto aktivity dnes pozieraju vacsinu dobrovolnych clovekohodin.
                Strach dát najevo své pocity a zjednat si u druhých respekt je jedním z problémů civilizovaného člověka, který se naučil zpochybňovat svou vlastní pravdu pro zdání objektivity
                • Re: k hlúpym konfliktom... 08.01.2012 | 00:10
                  Avatar default Debian  Používateľ
                  vsak to je v poriadku, ale mna trapia skor tie hadky co tu prebiehaju vies, lebo su zbitocne, ked niesu autori ktori by pisali clanky, alebo si myslia ze to nema zmysel tak dobre, ale preco tu zbitocne robit dusno, to nechapem, este k tomu to do fora ani nepatri, aj ked tam je sekcia Ostatne, ale podla mna to autor tohto webu na to nespravil
                  R.K
            • Re: k hlúpym konfliktom... 08.01.2012 | 00:32
              Avatar bedňa LegacyIce-antiX  Administrátor
              mam rad windows a mam rad aj mac os x

              Widle spolu s Jabkom používajú chrapúnske praktiky proti Open Source, od podplácania úradníkov cez patentové spory až po Halloween dokument, to je ako povedať za vojny som držal aj Nemcom i Rusom. Je populárne hovoriť, však žime v simbióze a oni do nás budú kopať, tak to sorry, do mňa kopať nebudeš.
              Táto správa neobsahuje vírus, pretože nepoužívam MS Windows. http://kernelultras.org
              • Re: k hlúpym konfliktom... 08.01.2012 | 00:52
                Avatar Samuel BWPOW Kupka Almalinux, OpenWRT  Používateľ
                To je presne ten problem tvojho pohladu a mnohych inych ludi, ktory nici zivot vsetkym ostatnym a to, priklad: Firma podplaca politikov, aby schvalovali zakony, ktore znevyhodnuju jej konkurenciu.
                Ty povies: Zla zla firma.
                Ja poviem: Zli politici.
                A to je ten rozdiel. Nebudem preca obvinovat microsoft za to, ze sa snazi vyuzit dostupne prostriedky, aby ziskala vyhodu oproti konkurencii. Ved o tom je vlastne konkurencny boj. Mne prekazaju politici, ktori zakonmi nicia konkurencne prostredie. A tych politikov tam nezvolil ani microsoft, ani apple, ale volici. Cize vinu nesieme uplne vsetci. Ked chceme zmenu, tak treba zmenit politikov, nie firmy.
                Strach dát najevo své pocity a zjednat si u druhých respekt je jedním z problémů civilizovaného člověka, který se naučil zpochybňovat svou vlastní pravdu pro zdání objektivity
                • Re: k hlúpym konfliktom... 08.01.2012 | 01:02
                  Avatar bedňa LegacyIce-antiX  Administrátor
                  Ty si tu už niekoľko krát hovoril o volení peňaženkou, tak nechápem tvoju rozpoltenú povahu. Chyba je v tom čo tak bojuje, na druhej strane stojí politik a je to len obyčajný človek, čo prachy chce. Žiješ v pomýlenom svete.
                  Táto správa neobsahuje vírus, pretože nepoužívam MS Windows. http://kernelultras.org
                  • Re: k hlúpym konfliktom... 08.01.2012 | 01:06
                    Avatar Samuel BWPOW Kupka Almalinux, OpenWRT  Používateľ
                    Ja som anarchista, preto svoj hnev zacielujem tam, kde citim krivdu na sebe. Microsft, Apple ani Red Hat mi zatial nic zle nespravili. Dodavaju nejaky produkt, robia na neho reklamu a dalsie veci okolo, aby ziskali vyhodu. Ja si ich produkt bud kupim alebo nekupim, cize volim penazenkou. Politik ale do toho celeho zasahuje a obmedzuje moju vlastnu volbu. Ci uz tym, ze uzakonuje rozne blbe zakony, zavadz kvoty a pouziva nasilie, aby ma donutil ich akceptovat. Ked pride za mnou firma Microsoft a bude mi hrozit nasilim, zacnem na nich pozerat rovnako, ako na politikov. To sa inak kludne moze stat, ale zatial sa tak nestalo.
                    Strach dát najevo své pocity a zjednat si u druhých respekt je jedním z problémů civilizovaného člověka, který se naučil zpochybňovat svou vlastní pravdu pro zdání objektivity
                    • Re: k hlúpym konfliktom... 08.01.2012 | 01:22
                      Avatar bedňa LegacyIce-antiX  Administrátor
                      Ja nesedím na dvoch stoličkách, vždy si vyberiem stranu, ten boj tu je a ja som na strane ktorú pokladám za správnu a nebudem sedieť na dvoch stoličkách, MS a Jabko sú u mňa WC charakter. Keď už len vidím tie ksichty sa mi robí zle, ja mám rád ľudí čo si na nič nehrajú a ako anarchista by si mohol vedieť, že politici sú tiež len smrteľníci ako ty alebo ja, rozhoduje len výška čiastky, každý sa dá kúpiť. Chyba je vždy na strane toho čo tak bojuje.
                      Táto správa neobsahuje vírus, pretože nepoužívam MS Windows. http://kernelultras.org
                      • Re: k hlúpym konfliktom... 08.01.2012 | 01:36
                        Avatar Samuel BWPOW Kupka Almalinux, OpenWRT  Používateľ
                        A co keby si bojoval za seba? Lebo v skutocnosti ziadna strana neexistuje, je len X miliard jednotlivcov a kazdy je sam panom svojho osudu. A ked uz to bolo vyrieknute, tak musim dodat, ze hoci som skusal, nedokazem vnimat open-source ako jednu bojujucu stranu a zvysok sveta ako druhu. Ved si len skus vybrat nejaku jednu myslienku, ktoru pokladas za dolezitu a opytat sa na nu ludi vo svojom okoli. Podla odpovede ich rozdel do dvoch skupin. Potom si vyber inu, taktiez velmi dolezitu otazku a opat sa opytaj tych istych ludi. Garantujem ti, ze nepotrebujes ani tak vela otazok na to, aby si musel vytvorit skoro rovnaky pocet skupin ako bol pocet opytanych, ak chces v ramci skupiny udrzat nazorovu jednotnost.

                        Za ktoru z tych skupin teda vlastne chces bojovat? A si si isty, ze nie si v tej skupine len ty sam a teda nebojujes naozaj proti celemu svetu? Som si napriklad isty, ze vo svete, ktory by si chcel dosiahnut ty, by som ja zit urcite nechcel. Cize ak chces naozaj bojovat, tak pocitaj s tym, ze na druhej strane barikady budem aj ja, RMS, Linus a asi aj cely zvysok ludstva.
                        Strach dát najevo své pocity a zjednat si u druhých respekt je jedním z problémů civilizovaného člověka, který se naučil zpochybňovat svou vlastní pravdu pro zdání objektivity
                        • Re: k hlúpym konfliktom... 08.01.2012 | 01:50
                          Avatar bedňa LegacyIce-antiX  Administrátor
                          Ja chápem tvoje názory, občas ma prekvapíš svojim akože sedením na dvoch stoličkách. MS ani Jabko nepomôže zmeniť tento svet, to je klasická špina. Takže opakujem v niečom ....... ty vieš v čom súhlasím. Ja žijem Open Source živor (nie softvérovo) mám ten prístup rád a riešim rovnako životné problémy. Mám rád tvoje názory nemám rád praktiky spoločností čo si spomínal a ver mi politici sú len ľudia.
                          Táto správa neobsahuje vírus, pretože nepoužívam MS Windows. http://kernelultras.org
                        • Re: k hlúpym konfliktom... 08.01.2012 | 02:02
                          Avatar bedňa LegacyIce-antiX  Administrátor
                          Ešte doplním. Áno bojujem za svoj názor a dokonca nemám pocit že by bol až taký odlišný od tvojho, ja mám skôr pocit, že sa stretneme na jednej strane barkády, hoci každý so svojim slobodným názorom na svet.
                          Táto správa neobsahuje vírus, pretože nepoužívam MS Windows. http://kernelultras.org
        • Re: To Kupka 08.01.2012 | 17:53
          Avatar dodoedo Fedora Linux  Používateľ
          A tá Cesta do Liptovského Kupkova ??

          Možno treba pre ľudí ako si ty zložiť básničku.
          Kupka oddýchni si,daj do poriadku ten kuchynský stôl odretý o hlavu pri odpočte z radiatóra a nestrácaj vieru v srandistov na tomto Fóre ....

          Neber všetko ako útok na niečo, veď si vychýrený srandista a dobrý človek
          G. Orwell: "Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více bude nenávidět ty, kteří ji říkají."
          • Re: To Kupka 08.01.2012 | 20:57
            Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
            myslím, že na to naozaj nemusel použiť žiadnu aplikáciu. Ktokoľvek, kto si všimol, že opakovane:

            - zakladáš témy typu "ja som dobrý, hoferek je zlý"
            - píšeš správičky typu "dodoedo je dobrý, hoferek je zlý"
            - zakladáš témy "mám vždy pravdu, lebo som boh"
            - snažíš sa potopiť prácu niekoho iného, nech ide o čokoľvek (greenie, greenport... dokonca aj vtedy ani nedopísaná krátka knižka o wesnothe)
            - neustále urážaš priateľské projekty s linuxovou tematikou, ktoré často navštevujú rovnakí ľudia (linuxon.sk, root.cz)
            - urážaš kraj, odkiaľ niekto pochádza
            - uprednostňuješ cenzúru, pohľad z jedinej strany
            - nebojíš sa nadávať a akosi sa pomstiť za to, že niekto pred pár mesiacmi dokázal, že potrebuješ minimálne psychológa. Tak ako pred ďalšími pár mesiacmi, a ďalšími, a ďalšími... a pár rokov pred tým a pred tým...

            myslím, že ty tu nepatríš. Nemusím to podčiarkovať ani nič podobné, ja mám radšej fakty. A vieš čo? Toto robí seriózny linuxák, ktorému sa páči myšlienka a robí niečo nie len pre seba. Porovnaj si to:

            - nezakladá témy o tom, kto je lepší a kto je horší - ale o tom, že sám potrebuje pomôcť, prípadne chce komunitu pozvať na niečo, čo je pre ostatných prospešné
            - píše správičky nezafarbené na žiadnu stranu. Čo robíš a za to ťa chválim, a niektoré sú naozaj fajn. Škoda, že si to sem tam pokazíš presným opakom
            - nesnaží sa potopiť prácu niekoho iného, ale vyzdvihne, podporí alebo dá dobrú kritiku, ideálne aj s riešeniami aktuálnych problémov. Neuráža ich, ale komunikuje s nimi.
            - je na viac ako jednom serveri, všíma si prácu ostatných a názory a dôvody konania ľudí vo vedení i bežne na fórach
            - nezakladá svoje emócie na nejakom národnostnom, rasovom, náboženskom alebo inom pôvode a rešpektuje svetonázor ostatných
            - rozhodne nikoho necenzuruje a je za to, aby sa mohli vyjadriť viaceré strany. Výsledkom pre linuxáka je lepšie riešenie, kompromis alebo prehodnotenie krokov, nie akási podivná vendetta
            - raz sa na niečom dohodne a nechá to tak. Ak sa niečo zmení, uprednostňuje komunikáciu medzi 4 očami alebo cez niektorú možnosť posielania súkromných správ


            Toť môj názor. Čo si o tom myslíš ty a čo si o tom myslia ostatní?
    • Re: k hlúpym konfliktom... 07.01.2012 | 21:43
      Avatar Ján Šuvada Linux MINT 20 MATE, EdUbuntu 23.10, Windows 11  Používateľ
      Priatelia, konflikty nás môžu posilniť a posunúť vpred. Niekedy bohužiaľ narobia kopu zla. Prosím Vás všetkých, snažte sa nájsť na každom to dobré a zabudnúť na všetko zlé. Na povzbudenie krátky príbeh. Raz išiel Ježiš s apoštolmi cez isté pole. V jame ležal zdochnutý pes. Apoštoli si zakrývali nosy, "fuj smrdí" a utekali preč. Ježiš sa nad zdochlinou zastavil, zahľadel a povedal: "Pozrite aké má krásne zuby." Verím že aj napriek všetkým "neodpustiteľným" ťažkostiam nájdete to, čo Vás spája, to dobré. Verím že takýmto spojivom môže byť LINUX a VY ako ľudia, ktorí ho tvoríte. Šťastný nový rok plný spoločných projektov prajem všetkým linuxákom.
      "Keď ľudožrút používa vidličku a nôž, znamená to pokrok?"
      • Re: k hlúpym konfliktom... 07.01.2012 | 23:44
        Avatar bedňa LegacyIce-antiX  Administrátor
        Neviem či chodíš na iné linuxové portály, ale problém je s tým, že v Linuxe už problémy niesu. Láma pokliká inštaláciu a ide to, tak sa bežne riešia iné veci, už sa budem opakovať 50krát chýbajú tu blogy, potom sa všetko rve do fóra a niektorým to vadí. Ja to beriem s rezervou, sú ľudia ktorí sú apriori proti, sú ľudia ktorí nadávajú, ja mám v skutočnosti všetkých rád a nemám s tým problém, keď tu vyjadrujú svoje pocity. Nieje tu nič, čo by vybočovalo z iných portálov, jediný problém je, že sa to mieša s linuxovou poradňou.
        Táto správa neobsahuje vírus, pretože nepoužívam MS Windows. http://kernelultras.org
    • Re: k hlúpym konfliktom... 07.01.2012 | 23:07
      Avatar Peter Mint  Používateľ
      Chlapi co je to s vami? Nepamatam presne kto z vas mne, ale kazdy dost pomahate riesit nam lamam problemy. V poslednej dobe je to tu sukromne bojisko... Tato stranka este bezi, este mrtva nie je a kazdy den na nu pozriem co nove... Novi ludia si pomyslia....a uz sem nepridu... aj ked si myslim, ze prave toto bola (pre mna stale je) naj stranka ohladom linuxu.
      Žijem v krajine, kde aj zajtra znamená predvčerom :-)
      • Re: k hlúpym konfliktom... 08.01.2012 | 00:00
        Avatar default Debian  Používateľ
        konecne dakdo kto to vidi tak ako ja , som rad ze su tu takito ludia :)
        R.K
      • Re: k hlúpym konfliktom... 08.01.2012 | 10:57
        Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
        plne s tebou súhlasím. Toto je hlavný dôvod, prečo hromada ľudí začínajúcich s linuxom raz pozrie fórum. Raz a naposledy. Narazil som aj na ľudí, ktorí odporúčali začiatočníkom jedine české alebo anglické fóra. Aj kvôli...

        Napísal som takto do rýmov môj názor, pretože prišiel zas od dodoeda príspevok do fóra (len za minulý rok ich bolo asi 5) na útok na mňa a nemohol som sa k tomu vyjadriť, pretože tam boli len názory jednej strany a hneď sa to uzamklo.
        • Re: k hlúpym konfliktom... 08.01.2012 | 14:21
          Avatar Peter Mint  Používateľ
          Ano Stano mas pravdu.
          Ale tu uz je alergicky kazdy na kazdeho a to je chore. Jeden zabije hlaskou druheho druhy prveho treti zrazu zautoci na druheho aj na prveho...
          Kazdopadne nesuhlasim s nazorom, ze toto je mrtvy projekt, mrtvy je len pre tych ktori postupili na vyssi level alebo sa zacali venovat niecomu inemu.
          napr.ked uz nebudem hravat po pivniciach s kapelou pre to ze si ma vyhliadla znama kapela, neznamena to ze budem vyhlasovat ze muzikanti po pivniciach uz neexistuju, pretoze boli infiltrovani neschopakmi. (sorry Samuel, ale je mi jasne ze si na vyssom leveli a toto ti uz neprinasa nic...ale my niektori sme zastali tu a nikdy na ten vyssi level ani nepostupime. Na druhej strane mozem ja teba prešťať s jednou rukou v zadku v hre na klaviri.)
          Mozno by to tu stacilo prerobit co sa tyka rozhrania, zaktualizovat zakladne kategorie a clanky k nim....a vlastne preco by to nemohla byt stranka kde sa iba riesia zakladne a jednoduche problemy zaciatocnikov?
          Žijem v krajine, kde aj zajtra znamená predvčerom :-)
          • Re: k hlúpym konfliktom... 08.01.2012 | 15:45
            Avatar default Debian  Používateľ
            podla mna uz taka je linuxon.sk , ale skor sa mi zda ze sa tam problemy riesenia na irc, obcas tam zajdem aj ja, ale skor myslim ze tam chodia stali clenovia a ze novi ludia tam po radu nechodia, ale neviem to uplne presne, ale ten ich web mi pride taky ze pre zaciatocnikov by mohol byt, ale toto forum tu je podla mna o dost aktivnejsie ako tam, podla mna to co chces ty sa vymyka povodnemu zameru tohto portalu :) , museli by ti to odsuhlasit
            R.K
    • Re: k hlúpym konfliktom... 07.01.2012 | 23:25
      Martin   Návštevník
      Deti, deti... Keby ste radšej miesto každého hlúpeho komentára napísali článok alebo návod... :)
      • Re: k hlúpym konfliktom... 07.01.2012 | 23:57
        Avatar Samuel BWPOW Kupka Almalinux, OpenWRT  Používateľ
        No, ja pisem clanky sem a popritom este stiham aj hlupe komentare :)
        Strach dát najevo své pocity a zjednat si u druhých respekt je jedním z problémů civilizovaného člověka, který se naučil zpochybňovat svou vlastní pravdu pro zdání objektivity
      • Re: k hlúpym konfliktom... 08.01.2012 | 00:51
        Avatar borg Fedora  Administrátor
        posli mi tvoj clanok, rano ho sem zavesim...
        • Re: k hlúpym konfliktom... 08.01.2012 | 11:23
          Martin   Návštevník
          Nemôžem, lebo nikde nemáš uvedený kontakt na seba.
          • Re: k hlúpym konfliktom... 08.01.2012 | 12:38
            Avatar borg Fedora  Administrátor
            :)