Nova reklama na linuxos.sk

Sekcia: Ostatné 15.01.2012 | 13:11
radovan   Návštevník
caute, podla mna ako pribudla hore ta nova reklama, tak ak mam okno linuxos.sk mensie ako nejaka velkost, tak to vyzera dako takto a teda podla mna to neni zas tak male aby sa tam ten obsah v strede nevosiel, neviem to povedat urcite, ale proste ako som videl tam tu novu reklamu tak proste myslim ze od vtedy sa to takto stalo citlive na tu velkost okna, co je na tom ale velmi zaujimave je to ze ked som odhlaseny tak to nerobi aha, to ma robi neisteho ci za to moze ta nova reklama, ale proste sa na to kuknite :) dakto, sprava sa to tak aj v chromiume aj vo firefoxe
    • Re: Nova reklama na linuxos.sk 15.01.2012 | 15:50
      Avatar mmatko   Používateľ
      nie je to dane prihlasenim, ale stylom - Shakal to zobrazuje korektne aj pod prihlasenim... Linux OS styl mi to robi rovnako, ako tebe...
      • Re: Nova reklama na linuxos.sk 15.01.2012 | 15:54
        Avatar default Debian  Používateľ
        aha, to ma nenapadlo :)
        R.K
      • Re: Nova reklama na linuxos.sk 15.01.2012 | 16:08
        Avatar default Debian  Používateľ
        ale s najvacsou pravdepodobnostou sa to tyka prave tej reklami, pretoze tu ta reklama neni a ide to tam normalne, to je daka stara verzia, ale to je jedno, predtym sa nepamatam ze by to robilo, podla mna by stacilo len upravit css styl dakde
        R.K
        • Re: Nova reklama na linuxos.sk 15.01.2012 | 16:19
          Avatar Milan Dvorský debian,mint kde,android  Administrátor
          je to primarne kvoli velkosti banneru a nasledne nastavenych velkosti ostatnych divov ...