seka youtube

Sekcia: Aplikácie & Desktop 08.03.2012 | 21:23
fram   Návštevník
V ubuntu 10.10 mi sekaju videa z youtube, ale len vo fullscreen. Ostatne videa idu normalne. Viete mi poradit, co mam spravit?
    • Re: seka youtube 08.03.2012 | 21:25
      Avatar default Debian  Používateľ
      islo ti to niekde inde lepsie ako v tom ubuntu 11.10?
      R.K
      • Re: seka youtube 08.03.2012 | 22:00
        fram   Návštevník
        Mam ubuntu 10.10. Vcera som ho preinstaloval. Predtym to islo bez problemov.
        • Re: seka youtube 08.03.2012 | 22:06
          Avatar default Debian  Používateľ
          keby si bol trochu viac informativny, urcite vies , ze s toho co si zatial povedal sa neda moc zistit. Aky system si mal predtym, a aku mas graficku kartu, a ovladace na nu ake pouzivas ak vies. (tipujem ze bud nemas ovladace ake treba, alebo si predtym nemal zapnute efekty prostredie, ktore teraz zeru vykon grafickej karty na ukor pozerania videa
          R.K
          • Re: seka youtube 09.03.2012 | 09:05
            fram   Návštevník
            No vela o ubuntu neviem, tak ani neviem, co potrebujes vediet. Predtym som mal tiez ubuntu 10.10 a vedla neho xp. Teraz som zostal uz len pri ubuntu. Grafika je nvidia 6200, ovladac mam akcelerovany NVIDIA (verzia173). Je tam moznost este verzia 96 a verzia current - odporucany. Tie sa mi nedaju zapnut. Momentane mam zapnute compizcomfig extra efekty. Ked ich vypnem, ziadna zmena. Seka aj tak. Predtym som mal v ubuntu extra efekty zapnute a vsetko islo bez problemov.
            • Re: seka youtube 09.03.2012 | 09:08
              fram   Návštevník
              Urobil som test 3D akceleracie, a vypisalo toto.
              hanka@hanka-System-Product-Name:~$ glxinfo | grep direct
              direct rendering: Yes
              hanka@hanka-System-Product-Name:~$
              • Re: seka youtube 09.03.2012 | 11:03
                viktor   Návštevník
                Tak uz to ide. Bolo sa treba predsa len pohrat s tymi ovladacmi.
                Dik.