Ponuka prace: Junior Linux Sysadmin so znalostou sieti

Sekcia: Ostatné 17.09.2012 | 11:41
Roman@Szabados.sk   Návštevník
Hello,

Ak sem taketo inzeraty nepatria, vopred sa ospravedlnujem, zmazte ma :) Nie som z HR a na job poraly nemam pristup.

Hladame do teamu vo Viedni (Wien 1030) noveho cloveka na full time daily job. Nutna podmienka je vyborna znalost anglictiny a aspon lamana znalost nemciny. Inak ide o beznu spravu Debian GNU/Linuxov + applikacie (nginx, tomcat, postgres, ...) a par sietovych lahodok k tomu. IPsec, OpenVPN, quagga, VLANy, L2/L3 znalosti a tak. Nie je nutne vsetko vediet, ale je nutne chceit to spoznat!
Dochadzanie do Viedne z BA nie je problem, praovna doba 9 - 17 + pohotovost v noci a cez weekendy asi raz do mesiaca na tyzden (zaplatena!). Ponukaty plat je 14x 2000 Eur brutto. Kolektiv je prijmeny kym nezbada niekde Windows alebo Mac :))
    • Re: Ponuka prace: Junior Linux Sysadmin so znalostou sieti 17.09.2012 | 12:47
      Avatar Lukáš Staňa Arch, CentOS, Debian  Používateľ
      A kam sa treba ozvat? :)
      • Re: Ponuka prace: Junior Linux Sysadmin so znalostou sieti 17.09.2012 | 14:38
        Roman@Szabados.sk   Návštevník
        Ako "Meno" som sem zadal email (Roman@Szabados.sk), idealne mne, ja preposlem HR. (A ano, vyplyva z toho urcity bonus)
        Dik.
      • Re: Ponuka prace: Junior Linux Sysadmin so znalostou sieti 17.09.2012 | 15:09
        Avatar bedňa LegacyIce-antiX  Administrátor
        Lenže podľa tvojej patičky tam môžeš utrpieť újmu na cti, ba dokonca aj na obleku :)
        Táto správa neobsahuje vírus, pretože nepoužívam MS Windows. http://kernelultras.org