Čo sa asi stalo s Greenie - Slovenským Ubuntu (?)

Sekcia: Komunita 25.03.2013 | 00:38
Avatar dodoedo Fedora Linux  Používateľ
Potom ako som vymazal túto svoju rovnomennú správu (zo sekcie Správy, kam naozaj nepatrí, vďaka upozorneniu Milana+ Viktor/dare_devil), by som sa chcel spýtať našich kompetentných (autorov Greenie Linuxu), čo sa stalo s Greenie projektom Slovenského Ubuntu, lebo keď som sa chcel pripojiť na známy server greenie.sk tak mi to vrátilo tento text:


"Server sa nenašiel
Firefox nedokáže nájsť server www.greenie.sk ..."
G. Orwell: "Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více bude nenávidět ty, kteří ji říkají."
    • Re: Čo sa asi stalo s Greenie - Slovenským Ubuntu (?) 25.03.2013 | 01:08
      Avatar Milan Dvorský debian,mint kde,android  Administrátor
      keby si to docital moju odpoved na tvoju provokaciu, docital by si sa, ze asi sa bude menit A zaznam, alebo je problem s DNS serverom ...

      whois zaznam ti totizto stale nasepka, ze domena je v stave DOM_OK ... a nechapem, na co je toto dobre?
      • Re: Čo sa asi stalo s Greenie - Slovenským Ubuntu (?) 25.03.2013 | 01:16
        Avatar dodoedo Fedora Linux  Používateľ
        Hmmm.
        Keby ste stále všetci nehovorili dookola o akejsi provokácii,

        asi by som sa dočkal odpoveď na otázku, čo sa stalo s Greenie - Slovenským Ubuntu projektom (nie s DNS, domenou a pod.)

        :-)
        Stop konšpiračným teóriam, kazia bielu rasu.
        ;-)
        G. Orwell: "Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více bude nenávidět ty, kteří ji říkají."
        • Re: Čo sa asi stalo s Greenie - Slovenským Ubuntu (?) 25.03.2013 | 02:16
          Avatar Milan Dvorský debian,mint kde,android  Administrátor
          ty si tam hodil error hlasku, co ti dall browser a ta obsahovala pojem DNS, domena, server nenalezen ... ja nestrojim ziadne konspiracne teorie. na take kraviny nemam cas.
          • Re: Čo sa asi stalo s Greenie - Slovenským Ubuntu (?) 25.03.2013 | 10:23
            Avatar dodoedo Fedora Linux  Používateľ
            No Milan, úprimne,
            ale zato máš čas mi tu stále odpovedať na niečo, na čo sa nepýtam ani tak nie Teba, ale tvorcov Greenie Linuxu ...
            ;-)

            P.S.:

            Sem-tam prebehnem odpovede v Správach a preto ma táto, podpísaná od S. Hofereka pripomenula, že chcem od kompetentných získať info o stave Greenie Linuxu, pretože hodlám o tom napísať krátku Správu na našich portáloch, čo si myslím je normálny postup v dobrých rodinách. Kedže som poznal iba server greenie.sk, je prirodzené, že som sa naň kliknutím obrátil a vypísalo mi to - len tak na okraj tú spomínanú hlášku, ALE tú ja teraz fakt neriešim. Hádam sa niekomu z naozaj kompetentných uráči dať sem aspoň základné info (a pod.) o tom, v akom stave je teraz Greenie Linux.

            P.P.S.:

            Heil Linux!
            G. Orwell: "Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více bude nenávidět ty, kteří ji říkají."
    • Re: Čo sa asi stalo s Greenie - Slovenským Ubuntu (?) 25.03.2013 | 10:27
      WlaSaTy   Návštevník
      Edo,
      keď Ťa zaujíma stav projektu greenie.sk, tak sa opýtaj priamo jeho autora/správcu a neroztrunuj to tu cez útvarové nástenky.

      Keby sa s ním aj nič nestalo a ostal by bez zmeny tak ako je už niekoľko rokov, tak je to v poriadku. Projekt pomohol v čase jeho slávy veľa ľuďom. Teraz je zdrojová distribúcia úplne v pohode a nepotrebuje tento typ doplnkových opráv až tak súrne. Takže, ak sa Stano zameral na iné projekty ktoré môžu tak isto pomôcť, tak je to len dobre. Pomôže zas na inom fronte. Takže, oživovať túto vec s ampliónom naozaj nemá zmysel.

      Ohľadne konšpiračných teórií. Doména greenie.sk je v poriadku, ale hosťuje ju Linux s.r.o kde sa diali personálne zmeny a trochu pozabudli na internetové záležitosti. Kto chce, nech si pozrie dostupné registre (whois a orsr). A nech to nerozoberá na verejnosti. Každý máme právo na súkromie a nikto z nás nemá povinnosť roztrubovať plány svoje do budúcnosti.

      Mimochodom, momentálne má Stano rozrobenú elektronickú knižnicu, takže nezaháľa. Len nepotrebuje behať s ampliónom. Ide mu to, takže tak.
      • Re: Čo sa asi stalo s Greenie - Slovenským Ubuntu (?) 25.03.2013 | 11:11
        Avatar dodoedo Fedora Linux  Používateľ

        Niektoré veci chápeš lepšie, a niektoré zasa horšie ...
        G. Orwell: "Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více bude nenávidět ty, kteří ji říkají."