predaj pocitacovych komponentov

Sekcia: Ostatné 13.04.2013 | 12:50
Marek   Návštevník
Zdravim,

Predavam tieto pocitacove komponenty. Ak kupite vsetky, router mate zadarmo.

procesor intel core i-3-2125..................................................................120
mb gigabyte z77x-d3h............................................................................120
pamat 8GB Kingston ddr3 1333 MHz, cl9.............................................30
monitor iiyama prolite e2208hds..........................................................115
zdroj corsair 650 w....................................................................................90
router vigor 2110G HAG...........................................................................50
hdd seagate pipeline hd.2 320 GB sata 2x..........................................80

kontakt : predaj_veci@atlas.cz, Marek
    • Re: predaj pocitacovych komponentov 13.04.2013 | 13:37
      Avatar bedňa antiX, Devuan, LegacyIce  Administrátor
      Ak kupite vsetky, router mate zadarmo.
      Toto ma vždy udivuje, kde tí obchodníci berú peniaze na tie veci zadarmo :) Neprerábaj, vypýtaj si zaň aspoň 40€ :-)
      Táto správa neobsahuje vírus, pretože nepoužívam MS Windows. http://kernelultras.org
    • Re: predaj pocitacovych komponentov 13.04.2013 | 15:23
      Avatar LUcoRP Debian, *buntu, Android  Používateľ
      ROFL ceny jak od maminky :D

davno som neskusal mail(); v spojeni s nahodnym generatorm textu :P
    • Re: predaj pocitacovych komponentov 13.04.2013 | 15:43
      WlaSaTy   Návštevník
      To predávaš ojazdené komponenty bez záruky alebo je to len priamy nákup z internetu na ktorý si si prihodil maržu?

SPAM.
      • Re: predaj pocitacovych komponentov 13.04.2013 | 20:40
        Marek   Návštevník
        jj, este to nemam 2 roky, takze komponenty budu v zaruke okrem hdd a monitora, tie som dostal od kamarata, ale ficia dobre. Oplati sa odpocitana cena za router a hned si mozes vyskocit ako dobre si nakupil. Mam aj starsi vrak ale ten predam len vaznemu zberatelovi. Je z 2008. Je sice funkcny, ale bez zaruky. A kludne predam aj tu klavesnicu a mys co pouzivam na tvorbu a upravu textu ,prip. grafiky ale hlavne to skuste kupit. jj problemy s chechtakmi :(
        • Re: predaj pocitacovych komponentov 13.04.2013 | 20:42
          Marek   Návštevník
          a router som tiez dostal, ale vobec nepouzival, nemal som potrebu. Takze aj ten asi nebude v zaruke.
          • Re: predaj pocitacovych komponentov 13.04.2013 | 20:53
            WlaSaTy   Návštevník
            Áno,
            pozrel som len disk a nový aj s zárukou je lacnejší. Zvyšok sa mi ozaj neoplatilo pozerať. To by bol ozaj dobrý kauf.
        • Re: predaj pocitacovych komponentov 13.04.2013 | 20:57
          problemy s chechtakmi
          Poteraz nechápem prečo to volajú výherné automaty :)
          Táto správa neobsahuje vírus, pretože nepoužívam MS Windows. http://kernelultras.org
          • Re: predaj pocitacovych komponentov 13.04.2013 | 21:19
            Avatar milboy Ubuntu so znakom ElementaryOS  Používateľ
            Ja by som mal zaujem o ten vrak z r.2008, potreboval by som niečo do autodielne na diagnostiku a net.. Mail mám v podpise.
            skusam vsetko....už stovka distribúcií za tie roky a vedomosti žiadne.. Prečo linux?
            • Re: predaj pocitacovych komponentov 13.04.2013 | 21:35
              To asi nebolo na mňa, ale jeden vrak mi doma stojí, hoci doska je out. Inak diagnostiku v dielni používam aj ja. Niečo sa dá rozchodiť pod Linuxom, ale niektoré Win softy je problém rozhodiť aj pod Win.
              • Re: predaj pocitacovych komponentov 13.04.2013 | 22:00
                Marek   Návštevník
                Aj ten vrak je za peniaze :)) A ked toto je pre Vas vela tak co potom funkcny vrak. Mimochodom, hdd su tam DVA kusy a cena je za DVA KUSY :))
                • Re: predaj pocitacovych komponentov 13.04.2013 | 22:44
                  Avatar milboy Ubuntu so znakom ElementaryOS  Používateľ
                  Ako vrak si predstavujem niečo takéto ale rozhodne nie v cene 845€. Tu si kupim DELL alebo IBM ntb a mám ho aj s doravou do 100€ . . .
                  Prajem veľa šťastia pri predaji, ja kupujem za "zlomok ceny"
                  skusam vsetko....už stovka distribúcií za tie roky a vedomosti žiadne.. Prečo linux?
            • Re: predaj pocitacovych komponentov 13.04.2013 | 23:34
              Avatar Stanislav Hoferek Greenie, Manjaro, Q4OS, Lubuntu  Používateľ
              môže byť jemne poškodený NB? Acer 4150 ti dám, cena samozrejme dohodou. Plne funkčný, ide tam akákoľvek distribúcia linuxu. Len je to kúsok krám a dobre nevyzerá, ale na takéto použitie veľmi fajn. Mal som ho ako hlavný PC a išlo to celkom fajn, len nečakať zázraky.
        • Re: predaj pocitacovych komponentov 14.04.2013 | 00:33
          Kooks ze vrak z 2008. Ja mam X2 4Gb ram a pouzivam ho dodnes na simulacne vypocty. Kym neodide hardware proste prachy do pc tlacit sa neoplati.
          POPROSIM ZRUSIT TENTO UCET!!!
          • Re: predaj pocitacovych komponentov 14.04.2013 | 17:58
            Marek   Návštevník
            to milboy

No ono to k takemu vraku aj speje, ale nie vlastnostami pocitaca samotneho, ale ultrarychlym vyvojom pocitacov :((
            • Re: predaj pocitacovych komponentov 14.04.2013 | 18:08
              Marek   Návštevník
              to Stano Hoferek

asi sme sa nepochopili - obidva pocitace predavam z FINANCNYCH DOVODOV, tj. potrebujem PENIAZE.
              • Re: predaj pocitacovych komponentov 14.04.2013 | 19:41
                Avatar Stanislav Hoferek Greenie, Manjaro, Q4OS, Lubuntu  Používateľ
                asi sme sa nepochopili - na teba som ani neodpisoval :)
    • Re: predaj pocitacovych komponentov 14.04.2013 | 18:56
      mi-lan   Návštevník
      Nove CPU: 110€
      Nova MB: 104€
      ...

Preco mam kupit nieco pouzivane drahsie ako nove? Zobud sa!!!