Wine LOL

Sekcia: Ostatné 20.07.2013 | 20:16
caopyp   Návštevník
Ahoj :) potrebujem znovu poradiť pre vas mozno banalita pre mňa problém . Neviem ako ziskom jeden skript krorý potrebujem pre spustenie hry League of Legends http://www.youtube.com/watch?v=pz4eWUXsojw v tomto videu je to vysvetlene ale nechápem tomu :) je to po anglicky . Dakujem za odpovede :)
    • RE: Wine LOL 20.07.2013 | 20:34
      poďakujem vam aj k celkovú zjednodušenému napovedu mam ubuntu 12.04 , 32 bit počítačove parametre musia stačiť wine : 1.6 zakladne skusenosti z wine napr: wow , cs 1.6 , ... ,
      • RE: Wine LOL 21.07.2013 | 15:29
        http://appdb.winehq.org/objectManager.php?sClass=version&iId=19141
    • RE: Wine LOL 21.07.2013 | 16:41
      Avatar bedňa antiX, Devuan, LegacyIce  Administrátor
      Priamo u nich na webe je návod.
      Táto správa neobsahuje vírus, pretože nepoužívam MS Windows. http://kernelultras.org
      • RE: Wine LOL 21.07.2013 | 19:41
        dakujem .... dajak sa mi to podarilo spustit a beži to az kim nezapnem pvp mapu kde mam strašne male fps a stale to pada pozeral som minimalne požiadavky a previšujem ich v pohode mam : 2 GB ramku , 2 krat 4 BG procesor a grafika VESA: RV635
        • RE: Wine LOL 21.07.2013 | 20:46
          Keď hru spustíš cez terminál uvidíš chybové hlášky pri páde. Malé fps skús zväčšiť nastaveniami hry.
          Táto správa neobsahuje vírus, pretože nepoužívam MS Windows. http://kernelultras.org
    • RE: Wine LOL 21.07.2013 | 22:18
      pri tejto hre je len jedno nastavenie hry . Chcel bi som cez winecofigure spustit lol na vyrtualnej ploche napr 1300x800 ale neide potom hra pozeral som ze timto sa da odstranit lagovanie . V 1 videu turorial som pozeral ako lol spustil cez terminal ale vôbec som tomu nepochopil
      • RE: Wine LOL 21.07.2013 | 22:38
        Nechcem Ti kaziť podvečer, ale toto myslíš vážne? VESA: RV635 grafika ati/AMD s akým ovládačom?
        • RE: Wine LOL 22.07.2013 | 01:31
          kamarát nechcem byť zlý ale radšej prejdi na dotu2 alebo HoN aj ked skorej odporúčam dotu2 aj ked je náročnejšia ako lol ale dá sa to v poho naučiť a máš to rovno pre linux a šlape skvele na max detailoch a rozlíšení 1366x768 na 210fps takže vrelo odporúčam , na lolko som som už rezignoval v linuxe , ten engine je katastrofalne optimalizovaný aj pre win takže v linuxe cez playonlinux to je biedne cca 25-35 fps čo je oničom a riot sa nezaujima o komunitu dokonca ani o win hráčov a nie to ešte o linuxákov jediné čo ich zaujíma su ich vlastné zárobky z RP , namiesto portovania hry pre mac a linux alebo aspon na vývoj graficky lepšieho enginu . takže ako hovorím radšej skus dotu2 , máš ju už full pre linux žiadnu betu ani test , je free celkovo ako aj všetci hrdinovia a aj grafika je omnoho lepšia ako aj optimalizácia hry . Ale ak sa nedáš nahovoriť tak tak žial slabé fps si budeš musieť strpieť max skus v hre dať všetko na very low ako ja a vypni v sinc a fps nastav na to čo ti bude hra v priemere dávať nech nemáš zbytočné skoky v fps a aspoň si zahráš ako tak stale ako ked hráš zo 60 fps a ked sa pri tebe objavia traja hrdinovia čo daju akurat attck tak ti to padne na 5fps a nestihneš vdaka tomu ani zareagovat .
          • RE: Wine LOL 22.07.2013 | 13:48
            takže hovoríš že dota mi pojde ? grafika VESA : RV635 2 GB ramka procesor : AMD 64x2 Dual core Proccesor 4000 + 2
            • RE: Wine LOL 22.07.2013 | 15:09
              Keď chceš viac info o grafike napíš do terminálu lspci | grep -i vga
              • RE: Wine LOL 22.07.2013 | 15:59
                Ono je skôr vhodnejšie skontrolovať použitý ovládač. Pokiaľ naozaj používa ovládač pracujúci s VESA módom, tak sa nie je čomu diviť keď mu to seká. Takže: lspci -v
                • RE: Wine LOL 22.07.2013 | 16:29
                  Jj to som chcel napísať ako bod číslo dva, keď uvidím na ktorom slote visí.
            • RE: Wine LOL 22.07.2013 | 16:15
              pojde na sto pro , ja mam sice 8gb ram ale zas mám grafiku nvidia geforce gt520 čo je uplne low a amd 64 procak 3800mhz a ta grafika je riadny shit a dota2 ako som písal ide krásne
              • RE: Wine LOL 22.07.2013 | 19:30
                ak dik choci na steame piše potrebne 4 BG ramku na abs minimal piše 2 BG ram pri najhoršiom dokupim :)
                • RE: Wine LOL 22.07.2013 | 19:50
                  abs * abc games
    • RE: Wine LOL 22.07.2013 | 11:42
      možno sme sa dobre nerozumeli idu mi aj naročnejšie hry a rozlišenie 1300x800 nieje tejto hry ale ako by som vam to vysvetlil: zapnem wineconfigure /grafika / zaškrtnem : vytvorit vyrtualnu plochu o tomto rozmere videl som to na videu ze potom lol lepšie šlape ak je otvorený v menšiom oknu . Nastavit nieje problem ale nespusti to , ukaže logo lol a nič viac . MOŽNÝ PROBLÉM / PRI SPUSTENI LOL CEZ LINUXONPLAY : VŠETKO KLAPE AZ NAKONCIEC A NEULOŽÍ LOL DO LINUXONPLAY ALE AKCIU PRIDAT MUSIM OPAKOVAT chyba : Error in POL_Shortcut Binary not found: rads_user_kernel.exe Have you installed the program to the default location? ide mi to ala pri zapnuty do areny mi to pada preto to chcem cez vyrtualnu plochu ako na videu :http://www.youtube.com/watch?v=pz4eWUXsojw
    • RE: Wine LOL 26.07.2013 | 10:08
      po stiahnutí doty2 mi neide pre tento problem : GL_EXT_texture_sRGB_decode.
    • RE: Wine LOL 26.07.2013 | 10:12
      graficky ovládač mam
    • RE: Wine LOL 26.07.2013 | 10:29
      chyba je graficka karta od aktivolal som ju a potom aktivolal vypisalo : Prepáčte, inštalácia tohto ovládača zlyhala. Pre viac informácii sa, prosím, pozrite do súboru so záznamami: /var/log/jockey.log preto som si stiahol od amd stranky graficky ovadač
    • RE: Wine LOL 26.07.2013 | 10:33
      stiahol som tento tip dufam že dobre ale neviem ako ho mam nainštalovat koncovka ju .run
      • RE: Wine LOL 26.07.2013 | 10:34
        Aj si si prečítal, čo tu niekto písal?
    • RE: Wine LOL 26.07.2013 | 10:52
      ano , ale ovadač uz je nainštalovaný ale myslel som si ze ten zo stranky amd bude lepši lebo ten moj čo mam teraz je neslobodný . ale aj napriek tomu mi stale vypisuje opengl ... decoder . Pomohlo keby som nainštaloval ten zo stránky
    • RE: Wine LOL 26.07.2013 | 11:15
      tak to netušim či mi niekto pochopil :) čo už :) asi nato nemam grafiku takže je lepši ovladač ten ktorý mi poskituje ubuntu alebo ten ktorý bi som si stiahol z netu ?
      • RE: Wine LOL 27.07.2013 | 03:25
        no mne sa zdá že valve rozbehlo z amd intelom aj nevidiou vývoj dobre pracujúcich ovládačov , skus nainštalovať ovládače cez steam , a to takto hore nalavo steame klikni na steam a daj si zkontrolovat najnovšie ovládače grafickej karty a malo byty vyhladať a potom aj stiahnuť ovládače grafiky ktoré požaduje steam sám pre seba aj pre hry čo potrebuju ako treba spomínaná dota2 či css , tf2 atd , mne to tak aspon urobilo ked som to takto inštaloval a idú na 100% bez problémov
        • RE: Wine LOL 27.07.2013 | 10:47
          ak dam check for video update driver napiše : moj ovladač je aktualný ale možno viem kde je problem ak spustim video na steame vypne mi ho
    • RE: Wine LOL 26.07.2013 | 11:59
      ok možeš uzavrieť tuto temu