Formatovanie USB !!!

Sekcia: Aplikácie & Desktop 04.10.2013 | 01:22
kari   Návštevník
Zdravim... uz neviem kam sa mam obratit tak pisem sem... mam usb kingstone ktory jedneho casu isiel normalne... zrazu mu ale preplo a po pripojení do počítaca ho stale odpája a pripája (avsak neda sa otvoriť), niekedy ho ani nepripojí a niekedy pise ze ho treba formatovat.... ked ho chcem formatovat tak napise::: C:\Windows\system32>format F: Insert new disk for drive F: and press ENTER when ready... The type of the file system is RAW. The new file system is FAT32. Verifying 29,2 GB The media being formatted has been removed or has become invalid. Format aborted. Format failed. C:\Windows\system32> skusal som ho naformatovat aj v linuxe a tam pisalo ze nema tabulku prerozdelenia... ze je chybny 0 sektor.... ze nemoze ziskat SMART data... a tiez ho sem tam pripojilo a sem tam nie.... a ked aj pripojilo tak aj tak neslo alebo sa same zas odpojilo.... da sa to dako spravit a nasilu prepalit alebo opravit ? bolo by mi to jedno ale je to 30 gb usb 3 takze tak.... dik...
    • RE: Formatovanie USB !!! 04.10.2013 | 10:38
      Avatar Pesan Ubuntu  Používateľ
      Skúsil si Gparted?
      • RE: Formatovanie USB !!! 04.10.2013 | 20:42
        Avatar kari   Návštevník
        ano, nezobrazi mi ho ani
        • RE: Formatovanie USB !!! 04.10.2013 | 21:47
          Avatar WlaSaTy   Návštevník
          Ak to vypadáva, tak to vyzerá buď na studenák, alebo zoxidované či nedoliehajúce kontakty. Mal si na ňom niečo cenné?
          • RE: Formatovanie USB !!! 06.10.2013 | 20:23
            Avatar kari   Návštevník
            ani nie ale chcel by som ho opravit
            • RE: Formatovanie USB !!! 08.10.2013 | 17:52
              Avatar kari   Návštevník
              takze daka rada ?
              • RE: Formatovanie USB !!! 08.10.2013 | 19:09
                Avatar WlaSaTy   Návštevník
                Pokiaľ je to HW chyba, tak to nejakým SW zásahom neopravíš. T-1000 ešte nemá ani počiatočnú fázu prototyp. Skontroluj či mu doliehajú kontakty a či niesú zoxidované. A skontroluj či nemáš na ňom studený spoj. Ak niesi slaboprúdár, alebo nepoznáš elektrotechnika čo má vzdušnú pájku, tak sa choď opýtať do servisu kde opravujú telky alebo mobily že či sa s tým oplatí niečo ešte urobiť.

                Predpokladám, že si ho neprisadol a ani Ti nezmokol. A tak isto si ho nemal v batohu s inými vecami ktoré ho mohli vypáčiť. Takže ho môžeš vyreklamovať keďže nemá fyzické poškodenie. Možno sa mu len naozaj opotrebovali bunky kôli životnosti zápisu.