Články na LinuxOS

Sekcia: Ostatné 18.10.2013 | 23:48
Avatar bedňa LegacyIce-antiX  Administrátor

Neviem či vás zaujal článok Linux, slobodný softvér a CNC fréza a či mám pokračovať v ďalších dieloch kde by som rozobral konkrétne po bodoch túto problematiku, alebo je táto téma mimo záujem tunajších návštevníkov a nemám s tým otravovať? Nereakcie beriem ako nie.

Poďalšie by ma zaujímal váš názor na napríklad posledných desať článkov či vás zaujali, pretože nedostatočná spätná reakcia mi nedáva informáciu či vás zaujali, alebo opačne.

Prípadne napíšte podnety na články.

Čo podnety, píšte články a posielajte mi ich rád ich uverejním. Otvorili sa nám tu blogy, ale pokiaľ máte prichystané niečo zaujímavé, tak to radšej uverejním ako článok.

Táto správa neobsahuje vírus, pretože nepoužívam MS Windows. http://kernelultras.org
    • RE: Články na LinuxOS 19.10.2013 | 10:38
      Avatar borg Fedora  Administrátor

      uz sa da aj blogovat

    • RE: Články na LinuxOS 19.10.2013 | 11:08
      Avatar menom   Používateľ

      Mňa linux a cnc téma zaujíma, možno by bolo dobre medzi pokračovaním jednej témy dať časový odstup.Teda myslím tým aby na hlavnej stránke to bolo rozmanité, ako aj je, ale ak budeš častejšie písať k tejto téme, tak môže to byť v blogu.Tak či tak to budem čítať.Aj posledný článok čo napísal mirek, je zaujímavý.

    • RE: Články na LinuxOS 24.10.2013 | 09:36
      Avatar pistal   Návštevník

      mna zaujal clanok o bc a marne cakam na pokracovanie o Slackware 14; mozno uz autor caka na 14.1