email hosting

Sekcia: Ostatné 23.03.2014 | 02:50
miiisa   Návštevník

Ahoj,

neviete mi dakto poradit dakeho poskytovatela email hostingu,co ma aj daky basic program zdarma? potrebujem to pre .company a +- jedina funkcna sluzba co som poznal odniekal, zoho.com podporuje iba domeny s nazvom do 6 znakov.

• RE: email hosting 23.03.2014 | 19:39
      Avatar bedňa antiX, Devuan, LegacyIce  Administrátor

To sa mi zdá ako blbosť, aj v nápovede (zoho.com) som našiel screenshot s ôsmimi znakmi, kde si prišiel k tejto informácií?

Táto správa neobsahuje vírus, pretože nepoužívam MS Windows. http://kernelultras.org
    • RE: email hosting 23.03.2014 | 19:50

no, vyhodilo mi error,tak som im napisal na podporu a dostalo sa mi 2 odpovedi:

--------------
      Hi Michal,

Thanks for the mail and interest in Zoho Mail Suite.

On reviewing the attachment you sent us, we found the characters after the "." (Example: .com, .Org, .net) have exceeded to 7 characters where we allow to have only 6 characters.

Look forward to assisting you at the best.

Have a great day ahead.

---------- Hi Michal,

Thanks for the mail.

Unfortunately, you will not be able to use your company domain mvc.company with our services.

Look forward to assisting you at the best.

------> takze neviem,vyzera to tak ,ze nie su ochotny tam pomoct :-))

• RE: email hosting 23.03.2014 | 19:58

Nie som zrovna en lingvista, ale ja tomu rozumiem, tak že po bodke si uviedol sedem znakov.

domena.7znakov

Táto správa neobsahuje vírus, pretože nepoužívam MS Windows. http://kernelultras.org
        • RE: email hosting 23.03.2014 | 20:02

To naozaj más doménu mvc.company? Páč až teraz som si prečítal aj druhú polovicu správy :)

• RE: email hosting 23.03.2014 | 20:08

Ty máš doménu v TLD company? Koľko to stálo? Ja by som chcel tiež.

• RE: email hosting 23.03.2014 | 20:19

Chodiaci tata to dáva za 19€, ale podľa mňa je to dosť nepraktické, veľa písania, to môže ľudí odradiť.

• RE: email hosting 23.03.2014 | 20:39

Dáva, nedáva. Whois odpovedalo negatívne, takže tú doménu nemá.

• RE: email hosting 23.03.2014 | 21:45

keby mvc.sk alebo mvc.com ci mvc.eu boli volne,tak tu .company neberiem ;)

• RE: email hosting 24.03.2014 | 08:27

To je smola, pretože adekvátna náhrada zdarma za zoho.com asi neexistuje.

• RE: email hosting 24.03.2014 | 14:41

Otázkou je že čo všetko pottrebuje keďže sa pohybuje v IT a základné hostingy sú od pár centov. Od toho by som sa odrazil už v štádiu plánovania. Mimochodom, doména MVC.eu je voľná, len ju majú ako trojpísmenkovú uzamknutu doménoví špekulanti.

• RE: email hosting 23.03.2014 | 21:39

ahoj,

v pred-registracii(mesiac-dva dozadu) za cca 29$, teraz to je asi 25$.

v obrazku mas dokaz,ze mi dosiel mail od godaddy, ale pisem teraz bc. takze neamm cas nahadzovat web moc, ale emial by som uz chcel sprevadzkovat :))

• RE: email hosting 23.03.2014 | 21:44

Čau. Tú doménu len parkuješ, zatiaľ sa nepoužíva.

• RE: email hosting 23.03.2014 | 21:47

jj, vravim,nemam teraz moc cas... ale zaplatenu ju minimalne na tento rok mam :))

• RE: email hosting 23.03.2014 | 22:05

Keď si sa vybral cestou preplatenej domény a služieb zdarma, tak budeš asi musieť pohľadať. Mimochodom, už dávno sú na slovenskom trhu produkty s balíčkom internetových služieb aj s doménou, za nižší poplatok ako si dal len za doménu. A k tomu to nastavenie, ....

• RE: email hosting 24.03.2014 | 14:52

to je pravda, ale potrebujem to na par emailov mesacne, tak som nevidel dovod predplacat si daku sluzbu... pozriem sa teda po dakej platenej sluzbe :-)

Dakujem Velmi pekne za rady :-)

• RE: email hosting 02.04.2014 | 12:39
      Avatar samox86 arch, debian  Administrátor

ahoj, skusal som pridat tvoju domenu a islo to - pouzivame kerio collaboration suite. cena 3eur+dph/m za account. ak mas este zaujem, napis samox86@lnx.sk. dik

lnx.sk - virtualne servery; Lnx@Lnx.sk
      • RE: email hosting 02.04.2014 | 13:26

Skús mu napísať email, kontakt naňho máš cez whois.

• RE: email hosting 02.04.2014 | 20:15

dakujem za ponuku,

nakoniec som zakotvil na wedose... a cena cca 1e/m :-)