O2 a skorodované základné dosky

Sekcia: Hardware a Drivery 19.03.2015 | 23:08
Avatar bedňa LegacyIce-antiX  Administrátor

Mám dvoch kolegov ktorí tvrdia že nijak nevystavili zariadenie vlhkosti, či už utopením, obliatím a podobne a u oboch bola zamietnutá reklamácia nefunkčnosti z dôvodu skorodovania základnej dosky s odôvodnením, že si to spôsobili sami utopením.

Máte podobný problém? Zvažujem hromadnú žalobu na túto podvodnú firmu.

Tak poprosím kontakt a číslo reklamácie. Píšte do komentárov, alebo mne na email.

Prípadne ma nasmerujte na fórum, kde sa už takéto niečo rieši, ďakujem.

V jednom prípade ide o mobil a v druhom o tablet, evidentne nedodržali prepravné podmienky z Činy a kolegovia nebudú sami, ešte záleží kedy sa to prejaví u ostatných.

Táto správa neobsahuje vírus, pretože nepoužívam MS Windows. http://kernelultras.org
    • RE: O2 a skorodované základné dosky 20.03.2015 | 08:17
      Avatar dvh   Návštevník

      Pred asi pol rokom som kupil 4 portovy  USB hub Connect IT. Po par dnoch prestal fungovat, nakolko stal len 5 euro tak som ho nereklamoval ale rozobral som ho:

      - PCB bola evidentne zle vyplachnuta, bola dost skorodovana

      - na PCB boli 2 whiskery, ten vacsi mal asi 2mm

      - Privodny kabel sa odieral o ostry roh USB konektora a jeden kablik sa prerezal a dotykal sa kostry konektora

      - Privodny kabel nebol nijak zabezpeceny proti vytiahnutiu z krabicky (ani len uzol na nom nebol, proste z PCB rovno von cez dieru v krabicke)

      • RE: O2 a skorodované základné dosky 21.03.2015 | 23:02
        Avatar pablo   Návštevník

        Podobnú skúsenosť som mal aj ja so 4-portovým USB hubom Trust, ktorý mal pevne zabudovaný káblik (mal som ho 3 až 5 rokov keď sa to prejavilo, pričom takmer nebol používaný) - odvtedy nekupujem USB huby s pevne zabudovaným káblikom - problém bol v kábliku...

        Na tom USB hube mi vtedy, keď sa to pokazilo, fungovala už len LED-kontrolka...