Je to normalne?

Sekcia: Ostatné 20.07.2015 | 14:04
Avatar LUcoRP Debian, *Ubuntu, Android  Administrátor

Je normalne, ze sa tu stale vyskytuju trollovacie spravicky od dodoeda? Aj po tom co s velkym krikom, obvinovanim a nadavkami ostatnym clenom odisiel? Preco mu nezoberiete status admina, aj ked svoju funkciu ocividne zneuziva? Fakt ma vvytaca ze jeden clovek zvlada nicit pracu a snahu viacerych ludi venovanu tomuto portalu. Kolko ludi, tolko nazorov na politiku. Tento portal by vsak skutocne nemal byt miestom pre lacnu politicku propagandu. Alebo sa mylim a IT technologie nie su zameranim tohto portalu?

git blame | Muj Desvorc je vetsi nez tvuj!
    • RE: Je to normalne? 20.07.2015 | 16:28
      Avatar borg Fedora  Administrátor

      nevsimol som si jeho spravicku, uz je to fixnute. bohuzial, su tu bugy.

      • RE: Je to normalne? 20.07.2015 | 17:03
        Avatar LUcoRP Debian, *Ubuntu, Android  Administrátor

        ano, diky :)

        git blame | Muj Desvorc je vetsi nez tvuj!
    • RE: Je to normalne? 20.07.2015 | 17:34
      Avatar dodoedo Fedora Linux  Používateľ

      Tak počúvaj ty havloidná špina. jeden aj druhý. Fixli ste to tak, že ste mi zrušili heslo do správičiek. ja som sa stiahol hlavne preto, že môj zdravotný stav mi to už neumožňuje. ale rád ti dám do teba moju chorobu a vymením za tvoje sedlácke zdravie, chuji hnusní. tak čo berieš výmenu??

      G. Orwell: "Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více bude nenávidět ty, kteří ji říkají."
      • RE: Je to normalne? 20.07.2015 | 18:10
        Avatar tatar   Návštevník

        nikto ti samozrejme nepraje chorobu, ale prepac spravas sa ako obycajny vol, a bolo uz nacase ta pripravit o administratorsky ucet. tomuto webu to len a len pomoze.

      • RE: Je to normalne? 20.07.2015 | 18:10
        Avatar neni   Návštevník

        uz dlhsie som mal u teba podozrenie na paranoidnu schizofreniu, som rad ze sa liecis pod dohladom odbornikov

      • RE: Je to normalne? 20.07.2015 | 19:00
        Avatar LUcoRP Debian, *Ubuntu, Android  Administrátor

        Keby si sa spraval ako normalny clovek, tak by na tvoje heslo nikto nesahal. Kedze sa vsak spravas tak, ako sa spravas a ani na Xte upozornenie si nebol schopny prijat rozdiel medzi technickym a politickym portalom, tak museli admini pristupit na moje urgovanie k raznejsiemu kroku (aspon vies komu za to mozes podakovat ;). 

        Ako vidim, tak ani odobratie administratorskeho hesla ti neotvorilo oci a dalej ides cestou urazok, nadavok a primitivizmu. Budiz, je to tvoja volba. Ostatni navstevnici portalu aspon vidia co si zac. Mna to uz nastastie nechava chladnym :)

        git blame | Muj Desvorc je vetsi nez tvuj!
        • chlad a falos 20.07.2015 | 19:50
          Avatar xexo   Návštevník

          no brzdite hosi/demokrati a obrancovia linuxovej technologickej cistoty stranky linuxos.sk. on sa este celkom miernil, ja by som vas do pice poslal hned. je mi z tej falosnosti a hranej cistoty do grcu

          • RE: chlad a falos 20.07.2015 | 19:59
            Avatar LUcoRP Debian, *Ubuntu, Android  Administrátor

            tak ked to vravis ty, tak to uz ma inu vahu :)

            git blame | Muj Desvorc je vetsi nez tvuj!
          • RE: chlad a falos 20.07.2015 | 20:07
            Avatar borg Fedora  Administrátor

            iq hupacieho konika

      • RE: Je to normalne? 20.07.2015 | 19:43
        Avatar borg Fedora  Administrátor

        ani najvacsiemu nepriatelovi neprajem nic zle, chorobu zvlast. tvoj pristup len ukazuje co si za chuja. dakujem za ponuku na vymenu, ale nemam zaujem. uzdrav sa (prajem ti to fakt vazne a v dobrom).

        • RE: Je to normalne? Nie. 20.07.2015 | 19:55
          Avatar xexo   Návštevník

          kecas, a ani nevies o com. len pred nedavnom si mu len tak veselo nadaval do estebakov a sudruhov. radsej mlc

          • RE: Je to normalne? Nie. 20.07.2015 | 20:06
            Avatar borg Fedora  Administrátor

            ty truba, porovnavas hrusky s jablkami. tebe tiez poradim, chod sa takisto liecit.

          • RE: Je to normalne? Nie. 20.07.2015 | 20:08
            Avatar WlaSaTy   Návštevník

            Možno vie, možno nie. Tých nadávok na tomto portáli bolo dosť, a do veľa ľudí. Roky sa to riešilo len cenzúrou, aby to nebolo vidno. A aj práve preto sa tu od tých istých ľudí roky opakujú.

            Edovi prajem zlepšenie stavu, a verím že sa mu už nikdy neminie haloperidol.

      • RE: Je to normalne? 20.07.2015 | 21:14
        Avatar bedňa LegacyIce-antiX  Administrátor

        Edo mám ťa rád, zmazanie nebolo úplne fér, skôr úprava, mno stojím si za kolektívom LOS, čiže Lukym aj Borgom, keď sa tak rozhodli. Formulácia nebola fakt úplne v nestrannom tóne, čo vyžadujeme.

        Edo, prajem ti veľa zdravia a nemyslím to len ako frázu.

        Táto správa neobsahuje vírus, pretože nepoužívam MS Windows. http://kernelultras.org
      • RE: Je to normalne? 21.07.2015 | 17:34
        Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ

        nech už je to akokoľvek, vždy sa dá niečo riešiť slušne, bez hlúpych výrazov a očividnej nenávisti

    • RE: Je to normalne? 20.07.2015 | 21:08
      Avatar bedňa LegacyIce-antiX  Administrátor

      No už sa mi nechcelo z mobilu znovu písať komentár, keď sa správička zmazala, tak to znovu zreplikujem.

      Som ti vďačný akú prácu tu odvádzaš po dohode s eMDim aom ti udelil aj full práva na správičky, čiže zverejňovanie, upravovanie správičiek iným a mazanie. Mno nefunguje ti to a budeme si musieť o tom pokecať s Mirecom.

      Teraz môj osobný postoj k zmazanej správičke. Ja a nemalá komunita tu začala chodiť kvôli takýmto jedinečným hackerským správičkám, mno dávam ti úplne za pravdu, že formulácia spadala do úrovne blogu, alebo komentárom ku správičke.

      Čiže mám vás všetkých rád a bližšie pokecáme cez Jabber, zatiaľ, čau kámo.

      Táto správa neobsahuje vírus, pretože nepoužívam MS Windows. http://kernelultras.org
    • RE: Je to normalne? 24.07.2015 | 03:04
      Avatar svzav   Návštevník

      Myslim, ze slobodny vysierac a zjem aj vlek by boli velmi radi, ak by si isiel do ich redakcie (navyse sa tam budes citit ako doma, medzi tymi rusofilmi) :))

      • RE: Je to normalne? 24.07.2015 | 10:34
        Avatar bedňa LegacyIce-antiX  Administrátor

        Sa ti to mieša, ja som Ekvádorfil.

        Táto správa neobsahuje vírus, pretože nepoužívam MS Windows. http://kernelultras.org
        • RE: Je to normalne? 24.07.2015 | 12:54
          Avatar LUcoRP Debian, *Ubuntu, Android  Administrátor

          Meh. Ale myslim ze to mieril na dodoeda, aj ked je to vo vlakne na mna :)

          git blame | Muj Desvorc je vetsi nez tvuj!
          • RE: Je to normalne? 24.07.2015 | 14:30
            Avatar LUcoRP Debian, *Ubuntu, Android  Administrátor

            kurniksopa... https://duckduckgo.com/?q=new+zealand+nature+&ia=images

            git blame | Muj Desvorc je vetsi nez tvuj!
            • RE: Je to normalne? 24.07.2015 | 19:06
              Avatar bedňa LegacyIce-antiX  Administrátor

              Som si to preklikal. Toto je fakt pekné miesto na rozíjamanie.

              Táto správa neobsahuje vírus, pretože nepoužívam MS Windows. http://kernelultras.org
        • RE: Je to normalne? 24.07.2015 | 13:37
          Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ