Pre tých čo chcú vedieť aké su rozdiely medzi BSD a Linuxom

Sekcia: Ostatné 30.08.2015 | 20:14
Luko   Návštevník

Dávam to tu pre ostatných a prosím nejedná sa o žiadny flame len skôr pre tých čo by chceli vedieť pravdu. Klady a zápory ohľadom BSD systémov a Linuxu, myslím že je to celkom pekne napísané našiel som to len tak pri surfovaní netom:

https://aboutthebsds.wordpress.com/2013/03/31/bsd-vs-linux/

    • RE: Pre tých čo chcú vedieť aké su rozdiely medzi BSD a Linuxom 30.08.2015 | 22:18
      Avatar samalama   Návštevník

      piiiicoviny. ked niecomu nerozumies, tak to necitaj/nesir/nepis/neposielaj dalej...

      • RE: Pre tých čo chcú vedieť aké su rozdiely medzi BSD a Linuxom 31.08.2015 | 19:23
        Avatar tomy   Návštevník

        Namiesto toho, aby si - samalama - niekoho urážal, tak radšej pomôž tomu porozumieť:

        http://computerworld.cz/archiv/freebsd-a-linux-co-je-co-14978  

        • RE: Pre tých čo chcú vedieť aké su rozdiely medzi BSD a Linuxom 31.08.2015 | 23:26
          Avatar samalama   Návštevník

          dalsia picovina. nieco este starsie nemas...?

          • RE: Pre tých čo chcú vedieť aké su rozdiely medzi BSD a Linuxom 31.08.2015 | 23:42
            Avatar bedňa LegacyIce-antiX  Administrátor

            Neviem kde je problém. Máš určite veľa vedomostí a nechápem prečo sa o ne nechceš podeliť s ostatnými.

            Možno tí ľudia na druhej strane sú odborníci na niečo o čom ty nemáš ani páru, nenapadlo ťa to niekedy?

            Možno ten koho si vysmial vyrobil, alebo vymyslel stoličku na ktorej teraz sedíš.

            Táto správa neobsahuje vírus, pretože nepoužívam MS Windows. http://kernelultras.org
            • RE: Pre tých čo chcú vedieť aké su rozdiely medzi BSD a Linuxom 01.09.2015 | 10:59
              Avatar samalama   Návštevník

              a? tak nech idu robit mudrych na forum o vyrobe stoliciek. a nie tu pastnu nejaky odkaz, a netusia co. keby sa spytal "nasiel som toto. co si o tom myslite?", tak nepoviem (jasne, ze odpoved by bola rovnaka, ale bez tej druhej vety). a nemam pocit, zeby som sa niekomu vysmieval...

              • RE: Pre tých čo chcú vedieť aké su rozdiely medzi BSD a Linuxom 02.09.2015 | 20:47
                Avatar Luko   Návštevník

                samalama ja viem o com pisem a si myslim ze tento clanok aj ked trochu plytky ma daco do seba kedze nejde do detailov ale pise nazvyme to s tretej osoby ako sa zda niekomu ked vidi BSD a Linux. a vo vela veciach som nasiel pravdu co sa tyka linuxu aj BSD napr. to ze UFS je celkom fajn ale rozbyt ho uz len nespravnym vypnutim je uzasne lahke a mozno povies no a co ale to je jedna vec co mi napr na FreeBSD vaci na druhu stranu je to fajn system v mnohych veciach lepsi nez Linux uz len stabilita vydani je lepsia ze 90percent linuxovych distribucii az na par vynimiek ako RH,CentOS a pod.

                • RE: Pre tých čo chcú vedieť aké su rozdiely medzi BSD a Linuxom 03.09.2015 | 00:26
                  Avatar samalama   Návštevník

                  este raz: ked nevies, o co ide, tak sa k tomu nevyjadruj. skus si o tom webe nieco pohladat na nete...

              • RE: Pre tých čo chcú vedieť aké su rozdiely medzi BSD a Linuxom 02.09.2015 | 20:47
                Avatar Luko   Návštevník

                samalama ja viem o com pisem a si myslim ze tento clanok aj ked trochu plytky ma daco do seba kedze nejde do detailov ale pise nazvyme to s tretej osoby ako sa zda niekomu ked vidi BSD a Linux. a vo vela veciach som nasiel pravdu co sa tyka linuxu aj BSD napr. to ze UFS je celkom fajn ale rozbyt ho uz len nespravnym vypnutim je uzasne lahke a mozno povies no a co ale to je jedna vec co mi napr na FreeBSD vaci na druhu stranu je to fajn system v mnohych veciach lepsi nez Linux uz len stabilita vydani je lepsia ze 90percent linuxovych distribucii az na par vynimiek ako RH,CentOS a pod.