kopete

Sekcia: Aplikácie & Desktop 25.10.2005 | 15:02
gefo   Návštevník
Kopete /icq/ ukazuje všetky kontakty offline.Viem,že taký problém sa tu už riešil,ale nepomáha nič.Nepomohlo ani odinštalovanie a opätovné nainštalovanie. /mandrakelinux LE 10.2/
    • Re: kopete 22.10.2005 | 22:08
      Avatar Ondrej Hučko Kubuntu  Používateľ
      A nebude problém v autorizácii?
      • Re: Re: kopete 22.10.2005 | 22:27
        gefo   Návštevník
        V autorizácii by problém nemal byť.Podľa niektorých príspevkov na túto tému by problém údajne mohol byť na strane icq???
        • Re: Re: Re: kopete 22.10.2005 | 22:39
          Avatar Tomáš Srnka Barz čo, už asi všetko  Administrátor
          Ano, mohol... ja používam: Qt: 3.3.4 KDE: 3.4.1 Kopete: 0.10.2 A niektorých ludí, čo su online vidím offline :((. Dokonca dvaja ludia, čo sú na rovnakej sieti, tak jedného vidím normálne (Online, Away, Offline...) a druhého stále len offline.
          Dlho som robil linuxos.sk, neskôr založil vpsFree.cz, posledných pár rokov ako tech. riaditeľ vo Websupporte
          • Re: Re: Re: Re: kopete 24.10.2005 | 00:11
            Radeon   Návštevník
            Nebude to tym ze ty dotycny ludia su invisible...???
            • Re: Re: Re: Re: Re: kopete 24.10.2005 | 15:54
              Avatar Tomáš Srnka Barz čo, už asi všetko  Administrátor
              nie... boli naozaj obaja online.
              Dlho som robil linuxos.sk, neskôr založil vpsFree.cz, posledných pár rokov ako tech. riaditeľ vo Websupporte
          • Re: Re: Re: Re: kopete 25.10.2005 | 15:02
            5ka   Návštevník
            ja mam rovnaky problem ;0(
    • Re: kopete 24.10.2005 | 11:54
      Avatar kmato SUSE Linux OSS 10.1 Developmen  Používateľ
      Ja mam Kopette a ide v pohode :) Vidim vsetkych ale invisible nevidno. Mal som len taky maly preblem ze sa mi ludia stazovali ze ma nevidia (ze som OffLine) hoci som bol OnLine
      • Re: Re: kopete 24.10.2005 | 12:43
        Gefo   Návštevník
        Prihlásil som sa pod identitou,ktorú používam vo WXP a kontakty sa začali zobrazovať správne.Nechápem,prečo kontakty,ktoré sú online pod novou identitou sú offline pod identitou pôvodnou?
        • Re: Re: Re: kopete 24.10.2005 | 15:41
          peter golis   Návštevník
          zrejme preto ze sa jedna o dve rozne identity a kamarati ktory ti akceptovali novu identitu zrusili tu povodnu. ale to len tak hadam.
          • Re: Re: Re: Re: kopete 24.10.2005 | 16:27
            gefo   Návštevník
            Obe identity sú aktívne...