KDM

Sekcia: Aplikácie & Desktop 24.10.2005 | 00:44
Avatar nardew debian  Používateľ
Zdrawim. Ma gentoo a KDE 3.4.1 a chcel som si nahodit vlastnu temu pre KDM.... na kde-look.org som si stiahol temy a podla toho navodu som si ju skusil aplikovat, ale nefunguje to... viete tu niekto napisat ako ste to spravili vy ze vam to funguje? d
    • Re: KDM 23.10.2005 | 16:33
      Avatar Tomáš Srnka Barz čo, už asi všetko  Administrátor
      skompiluj si: KDM Theme Manager, potom to pekne cez kcontrol nastavis :).
      Dlho som robil linuxos.sk, neskôr založil vpsFree.cz, posledných pár rokov ako tech. riaditeľ vo Websupporte
      • Re: Re: KDM 23.10.2005 | 19:55
        Avatar nardew debian  Používateľ
        no stiahol som si ten ebauild, ale neviem co s tym.... mohol by si napisat? d
        • Re: Re: Re: KDM 23.10.2005 | 21:06
          Avatar Tomáš Srnka Barz čo, už asi všetko  Administrátor
          Vytvor najprv /usr/local/portage: # mkdir -p /usr/local/portage Ďalej treba povedať portage, aby hľadal ebuildy aj v /usr/local/portage a nielen v /usr/portage, takže do súboru /etc/make.conf pridáme riadok: PORTDIR_OVERLAY=/usr/local/portage Nový adresár pre portage by sme mali, teraz vytvoríme štruktúru: # cd /usr/local/portage # mkdir -p kde-misc/kdmtheme # cd kde-misc/kdmtheme Tam umiestniš ebuild a spustíš: # ebuild kdmtheme-0.9.1.ebuild digest a už možeš inštalovať :). # ACCEPT_KEYWORDS="~x86" emerge kdmtheme
          Dlho som robil linuxos.sk, neskôr založil vpsFree.cz, posledných pár rokov ako tech. riaditeľ vo Websupporte
          • Re: Re: Re: Re: KDM 24.10.2005 | 00:36
            Avatar nardew debian  Používateľ
            diky moc....
          • Re: Re: Re: Re: KDM 24.10.2005 | 00:42
            Avatar nardew debian  Používateľ
            sry, ale ako to pustim :D
          • Re: Re: Re: Re: KDM 24.10.2005 | 00:44
            Avatar nardew debian  Používateľ
            a tak mam :)