Nadstavenie automatického spustenia aplikácie Cairo.Dock

Sekcia: Aplikácie & Desktop 13.05.2016 | 14:19
Avatar Čupisko   Používateľ

Zdravím mám linux len asi 2 týždne (ubuntu 15.10) tak sa s ním len zoznamujem a stiahol som si aplikáciu Cairo-Dock chcel mať ikony dolu ale pri každom spustení notebooku musím tento prom stále pustiť. tak ak by mi niekto s týmto pomohol tak by som bol moc rád ďakujem

    • RE: Nadstavenie automatického spustenia aplikácie Cairo.Dock 13.05.2016 | 14:24
      Avatar Branislav Poldauf Manjaro, Debian stable  Používateľ

      súčastou základnej instalacie ubuntu by mala byt aplikacia "aplikácie spúšťané po štarte"

      v tej si nastaviš všetky programy, ktoré sa majú spustiť pri štarte

      Linux: the operating system with a CLUE... Command Line User Environment
      • RE: Nadstavenie automatického spustenia aplikácie Cairo.Dock 13.05.2016 | 14:26
        Avatar Branislav Poldauf Manjaro, Debian stable  Používateľ

        ak máš anglickú lokalizáciu ubuntu volá sa to "“startup applications”

        a spustíš to tak že do vyhľadávania (štart menu - nalavo hore, alebo po stlaceni windows gombika) zacnes písať názov aplikacie

        Linux: the operating system with a CLUE... Command Line User Environment
        • RE: Nadstavenie automatického spustenia aplikácie Cairo.Dock 13.05.2016 | 14:28
          Avatar Branislav Poldauf Manjaro, Debian stable  Používateľ

          http://askubuntu.com/questions/48321/how-do-i-start-applications-automatically-on-login

          Linux: the operating system with a CLUE... Command Line User Environment
    • RE: Nadstavenie automatického spustenia aplikácie Cairo.Dock 13.05.2016 | 14:30
      Avatar Čupisko   Používateľ

      dík moc už mi to ide

    • RE: Nadstavenie automatického spustenia aplikácie Cairo.Dock 13.05.2016 | 15:18
      Avatar grco   Návštevník

      aplikacia sa nastavuje....... dom sa nadstavuje.... grrrrr

      • RE: Nadstavenie automatického spustenia aplikácie Cairo.Dock 13.05.2016 | 15:27
        Avatar Branislav Poldauf Manjaro, Debian stable  Používateľ

        ale ked o to chce ako nadtsavbu pre ten program :-D

        Linux: the operating system with a CLUE... Command Line User Environment