Cinema City

Sekcia: Ostatné 15.04.2017 | 20:35
Avatar Pavel Q4OS KDE  Administrátor

Tak ma napadlo kus mimo témy, nájdu sa tu filmoví maniaci ktorí majú chuť niekedy vypadnúť do kina v BA prípadne do Senca? Osobne mám najradšej nejaké to sci-fi a thrillery, kino premiéry si užívam v Poluse, mám to od seba možno 200m :) Mám na FB stránku Filmový klub kam pridávam novinky, kto chce pridám ho do uzavretej skupiny,,,

    • RE: Cinema City 16.04.2017 | 00:33
      Avatar vxmery Mint 21.3 Cinnamon  Používateľ

      Poslený, kto ma dostal do kina bol Marťan.Ak sa podarí niečo podobmé, tak prečo nie.

      • RE: Cinema City 16.04.2017 | 00:58
        Avatar bedňa LegacyIce-antiX  Administrátor
        Poslený, kto ma dostal do kina bol Marťan

        Ja som to nebol.

        Táto správa neobsahuje vírus, pretože nepoužívam MS Windows. http://kernelultras.org
      • RE: Cinema City 16.04.2017 | 14:02
        Avatar Pavel Q4OS KDE  Administrátor

        Aktuálne je v kine Life, ale najviac sa teším na máj, bude pokračovanie Promethea a Strážcov galaxie,,,

      • RE: Cinema City 16.04.2017 | 14:09
        Avatar Pavel Q4OS KDE  Administrátor

        Toto sú moje naj, je medzi nimi aj Marťan,,,

    • RE: Cinema City 16.04.2017 | 12:30
      Avatar WlaSaTy   Návštevník

      To skôr Kino Nivy. Napríklad taký film La vie d'Adèle bol fajn, a je ich dosť. I keď už je sezóna na prírodu.

      • RE: Cinema City 16.04.2017 | 14:05
        Avatar Pavel Q4OS KDE  Administrátor

        To nepoznám ale má to dobré hodnotenie,,,

        • RE: Cinema City 16.04.2017 | 16:13
          Avatar WlaSaTy   Návštevník

          Alebo Captain Fantastic či Кин-дза-дза!(1986). Nič z toho čo obľubujem nespadá do kategórie Polus, alebo s pivom vstup zakázaný.

          • RE: Cinema City 16.04.2017 | 18:54
            Avatar Pavel Q4OS KDE  Administrátor

            Ja som skôr klasický filmový konzument, alternatívne filmy mi nič nehovoria,,,

            • RE: Cinema City 16.04.2017 | 20:12
              Avatar WlaSaTy   Návštevník

              Tie filmy čo som vymenoval nepatria medzi alternatívne umenie. Jedná sa o bežnú umeleckú produkciu ktorú bez problémov odvysiela aj verejnoprávna televízia. Teda v prípade dievčaťa s modrými vlasmi po drobnej cenzúre. V jednej scéne tam dosť klepali rezne.

              Alternatíva vyzerá trošku inak. Ale spomínať ju na alternatívnom portáli pre SW? Neslýchané.

              • RE: Cinema City 16.04.2017 | 23:19
                Avatar Pavel Q4OS KDE  Administrátor

                Myslel som ten ruský film, nie s Mortensenom. Noo len som chcel oživiť tento portál, neber to tak striktne,,,

                • RE: Cinema City 17.04.2017 | 14:50
                  Avatar WlaSaTy   Návštevník

                  Tak ten Кин-дза-дза! bol nakrútený v štúdiách Mosfilm-u, na IMDB má 8.2/10 a radí sa do Steampunku. A tiež sa občas vyskytne v TV. Nemyslím že Steampunk patrí medzi alternatívne umenie, keďže sú toho plné hry.

                  Svet sa nedelí na mainstream a na alternatívu.

    • RE: Cinema City 16.04.2017 | 18:53
      Avatar caopyp   Používateľ

      Pridavam dobrý film na pozretie far from men

      Vieš aký je rozdiel medzi konšpiračnou teóriou a realitou? Asi 2 roky
      • RE: Cinema City 16.04.2017 | 18:57
        Avatar Pavel Q4OS KDE  Administrátor

        Nevyzerá to zle, možno si to pozriem,,,

      • RE: Cinema City 16.04.2017 | 19:01
        Avatar Pavel Q4OS KDE  Administrátor

        Ja som vyrastal na votrelcoch a rok vydania prvej časti sa zhoduje s mojim rokom narodenia :) Aj preto musím o mesiac vidieť Votrelec: Covenant od Ridleyho Scotta.