Zaujimavy vzhlad Firefoxu

Sekcia: Aplikácie & Desktop 04.11.2005 | 11:15
Tibor   Návštevník
Zdravim. Pouzivam kde 3.3, ale mam nainstalovane aj gnome. Stiahol som si samoinstalacku firefoxu 1.0.7 a ked ju dam instalovat, tak ma vzhlad, ako keby sa instalovala pre gnome a nie pre kde. Proste okno celeho firefoxu je take, ako ked spustime nejaku gnome aplikaciu pod kde. Preco firefox nevyzera ako ostatne kde programy, teda ram. Dakujem
    • Re: Zaujimavy vzhlad Firefoxu 30.10.2005 | 14:04
      Avatar Tomáš Srnka Barz čo, už asi všetko  Administrátor
      Firefox je GTK+ aplikacia, cize prebera vzhlad GNOME.
      Dlho som robil linuxos.sk, neskôr založil vpsFree.cz, posledných pár rokov ako tech. riaditeľ vo Websupporte
      • Re: Re: Zaujimavy vzhlad Firefoxu 30.10.2005 | 18:22
        Tibor   Návštevník
        No ale mal som mandrivu 2005 a tam firefox vyuzivl Qt kniznice, takze vyzerala v KDE pekne, tak preto sa nato pytam.
        • Re: Re: Re: Zaujimavy vzhlad Firefoxu 31.10.2005 | 14:38
          Toudy   Návštevník
          Treba pouzit toto: http://www.freedesktop.org/Software/gtk-qt
          • Re: Re: Re: Re: Zaujimavy vzhlad Firefoxu 04.11.2005 | 00:44
            Avatar ims Debian  Používateľ
            No tak som si to nainstaloval a firefox ma vzhlad stale taky isty. Treba este nieco configurovat?
            • Re: Re: Re: Re: Re: Zaujimavy vzhlad Firefoxu 04.11.2005 | 02:09
              Pietro   Návštevník
              Este si mozes zmenit pisma tak, ze do userChrome.css das toto. Daj si tam pismo a velkost, ktora ti vyhovuje. /* Change All Browser Fonts */ * { font-size: 9pt !important; font-family: Times New Roman !important; } /* Folderpane(color/text) & Messagepane(color) */ treechildren { background-color: #F4F4F4 !important; font-family: Times New Roman !important; font-size: 13px !important; } /* Messagepane text */ treechildren:-moz-tree-cell-text(unread) { font-size: 10pt ! important; font-family : Times New Roman bold ! important; } treechildren:-moz-tree-cell-text(read) { font-size: 10pt ! important; font-family : Times New Roman ! important; } /* Previewpane color*/ { browser.display.background_color: #F4F4F4 }
              • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Zaujimavy vzhlad Firefoxu 04.11.2005 | 11:15
                Tibor   Návštevník
                No ale aky suvis maju pisma s tym, ze firefox je otvoreny v nie KDE okne, ale vyuziva nadalej kniznice GTK, ked po nainstalovani vyssie uvedeneho baliku mal uz pouzivat graf. knizinice Qt. A nepouziva ich