(K)ubuntu

Sekcia: Aplikácie & Desktop 31.10.2005 | 20:16
Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
ahoj. s tymito distribuciami som sa nikdy nestretol, ale bol by som rad keby mi niekto nejakym zazrakom povedal, aky je rozdiel medzi nimi... cisto pre "rozsirenie vzdelania". dakujem
    • Re: (K)ubuntu 30.10.2005 | 23:22
      Avatar q-parser Gentoo  Používateľ
      Pokial ja viem, tak jediny rozdiel je, ze Ubuntu pouziva Gnome a Kubuntu KDE.
      • Re: Re: (K)ubuntu 30.10.2005 | 23:30
        Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
        teda kubuntu nepouziva gnome a ubuntu nepouziva kde? a co dalsie balicky?
        • Re: Re: Re: (K)ubuntu 30.10.2005 | 23:49
          limbi   Návštevník
          to si ty, ten, co 10 min prezera www.linuxos.sk a potom pise do fora? hmm, takze moja rada znie: www.google.sk, "rozdiel ubuntu kubuntu", pripadne www.google.com, ubuntu vs kubuntu
          • Re: Re: Re: Re: (K)ubuntu 31.10.2005 | 06:34
            Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
            ano som ten... teda ak som "rusivy element" tak sa neboj - mna to prejde :)
            • Re: Re: Re: Re: Re: (K)ubuntu 31.10.2005 | 10:30
              limbi   Návštevník
              trocha hrdosti do tej svojej existencie. nebol by si na seba pysny, keby si na nejake riesenie prisiel aj celkom sam? toto nie je spravny pristup k tomuto os podla mojej mienky. co neskor poradis ludom v svojom okoli, ked budu chciet zacat s linuxom a nebudu mat v tom case este internet? poradis im pockat, kym si ho daju zaviest? a ako vlastne mienis postupovat, ked zacnes s linom robit trocha zlozitejsie veci, napr. kompilacia jadra? to zafladujes cely linuxos otazkami a budes cakat dva tyzdne, kym sa k tebe dostanu odpovede? chces vediet o linuxe daco viac, alebo sa chces len preklikavat KDE? aj druha moznost je riesenim, to nepopieram :), ale neviem, ci je na to linux uz zrely, skor nie, takze to budes mat v tom pripade tazke.
              • Re: Re: Re: Re: Re: Re: (K)ubuntu 31.10.2005 | 20:16
                Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
                ja sa tak rad preklikavam v KDE... ehm... no... ked niekde poviem ze sa ucim linux tak sa na mna kazdy kuka... a keby nebolo tak vela dobrych ludi na tejto stranke tak by som sa daleko nedostal... a pokial ide o zmeny v jadre, tak na to mam myslim este cas... a ak sa niekto z vas do toho vyzna tak je to len vyhoda... ja som zatial trosku sikovnejsi uzivatel win, ale az take maxisuper to nie je :)
    • Re: (K)ubuntu 31.10.2005 | 01:21
      Descartes   Návštevník
      Kubuntu je Ubuntu, ktore ma namiesto Gnome KDEcko...