Wordpress založenie fóra

Sekcia: Ostatné 17.10.2018 | 17:36
Avatar user_42057 Debian  Návštevník

Ahojte, ak to sem nepatrí tak sa vopred ospravedlňujem. Ale chcem si dať na internetovú stránku fórum. Niečo podobné ako je tu. Na nete som našiel plugin Asgaros Forum a celkom sa mi vizuálne pozdáva. Preto sa chcem spýtať či má s ním niekto skúsenosti, poprípade aký by ste odporučili.

Keď prechádzaš peklom, nezastavuj sa.
    • RE: Wordpress založenie fóra 17.10.2018 | 20:32
      Avatar samalama.   Návštevník

      dalsi zombie web...

    • RE: Wordpress založenie fóra 17.10.2018 | 21:51
      Avatar redhawk75   Používateľ

      osobne ked forum asi phpbb, ked som manazoval iste forum, skusa.i sme bbPress

       

      • RE: Wordpress založenie fóra 18.10.2018 | 19:42
        Avatar bedňa LegacyIce-antiX  Administrátor
        osobne ked forum asi phpbb

        phpBB upadalo už pred viac ako desiatimi rokmi, fork myBB sa vyvíja podnes, spravoval som oboje a môžem odporučiť.

        Táto správa neobsahuje vírus, pretože nepoužívam MS Windows. http://kernelultras.org
        • RE: Wordpress založenie fóra 18.10.2018 | 20:45
          Avatar redhawk75   Používateľ

          no ja som forum spravoval do 2011 takze sucasny stav neviem, ale na myBB kuknem

          • RE: Wordpress založenie fóra 18.10.2018 | 22:45
            Avatar bedňa LegacyIce-antiX  Administrátor

            myBB si pritiahlo väčšinu phpBB komunity, pretože v phpBB hnili záplaty moc, moc dlho a aktívny programátori strácali trpezlivosť.

            Táto správa neobsahuje vírus, pretože nepoužívam MS Windows. http://kernelultras.org
    • RE: Wordpress založenie fóra 18.10.2018 | 23:20
      Avatar bedňa LegacyIce-antiX  Administrátor

      Trochu mimo témy, ale

      keby som aj dnes mal nasadiť stránky s fórom, tak by som volil e107. Zbúchal som to aj so všetkými pripomienkami od komunity za víkend a všetci si pochvalovali.

      Netreba nič vedieť, stačí si to naklikať a prefarbiť. Prakticky nepotrebuješ témy a pluginy- Témy a plugny samozrejme existujú. Správa vyzerá ako klikanie v Androide a aj za jeden deň práce ohúriš hockoho aj keď si to nikdy nevidel. Ešte by som vypichol, že majú na stránkach "Showcase" a "LiveDemo". V LiveDeme si možno počkáš až sa uvoľnia prostriedky pre ďalšieho správcu, ale zas to testneš bez inštalácie,

      Ak máš v pláne niečo sofistikovanejšie, tak nasaď Šakala, pretože kód k nášmu portálu je slobodný a voľne na stiahnutie. Ďakujeme Mirec.

      GL

      Táto správa neobsahuje vírus, pretože nepoužívam MS Windows. http://kernelultras.org
      • RE: Wordpress založenie fóra 18.10.2018 | 23:45
        Avatar debian+   Návštevník

        Sakal nebude chciet. On chce s PHP, co Sakal nie je.

      • RE: Wordpress založenie fóra 19.10.2018 | 08:50
        Avatar WlaSaTy   Návštevník

        To e107 vyzerá zaujímavo, kde si môžem pozrieť demo? Ich stránka odkazuje na Live Demo a to skončí na 404. Naozaj to už upgradli o 297, alebo mám chybu v mojom prijímači (s blokovaním sledovania cez Google JS)?

        • RE: Wordpress založenie fóra 19.10.2018 | 12:23
          Avatar Andrej Lacho Debian, CentOS ...  Administrátor

          Mne to Live ide bez problemov.

          • RE: Wordpress založenie fóra 19.10.2018 | 13:27
            Avatar WlaSaTy   Návštevník

            A ten JS od Google si si nechal povolený? Ja nie, nemám ho rád. A stránky čo bez neho nefungujú tiež.

          • RE: Wordpress založenie fóra 19.10.2018 | 16:40
            Avatar debian+   Návštevník

            Mne live neslo. Ale administracia isla. browser FF

    • RE: Wordpress založenie fóra 21.10.2018 | 13:13
      Avatar user_42057 Debian  Návštevník

      Vďaka za rady. Skúsim niektoré nainštalovať a uvidím teda čo a ako.

      Keď prechádzaš peklom, nezastavuj sa.