IOS 14

Sekcia: Ostatné 18.09.2020 | 08:59
Avatar TcK   Používateľ

Čaute. Chcem len upozorniť na novú aktualizáciu na ios na ktorej je všetko dodrbané. NESTAHOVAŤ ak nemusíte. Chýba tam plno vecí. Zmizol mi aj hotspot na ktorom ja fičím denne. Ja len krútim hlavou ako niečo tak dobugované apple môze vydať ako full version. HAMBA!

Tešilo ma. Zbohom
    • RE: IOS 14 18.09.2020 | 15:33
      Avatar debian-   Návštevník

      Vies pisat konkretne? a nie *vsetko* dodrbane, chyba *plno* veci.. Mne funguje vsetko ako ma, tak by som sa rad dozvedel nieco konkretne.

    • RE: IOS 14 18.09.2020 | 18:36
      Avatar Miroslav Bendík Gentoo  Administrátor

      Hmm píše sa hanba. ;)

      • RE: IOS 14 19.09.2020 | 08:29
        Avatar debian-   Návštevník

        Pozri si jeho dalsie posty.. ten clovek nevie vobec ale vobec zakladnu gramatiku :) cize zbytocne opravovat.

        • RE: IOS 14 19.09.2020 | 08:38
          Avatar bedňa LegacyIce-antiX  Administrátor

          V tvojej vete som narátal desať chýb.

          Táto správa neobsahuje vírus, pretože nepoužívam MS Windows. http://kernelultras.org
          • RE: IOS 14 22.09.2020 | 11:35
            Avatar TcK   Používateľ

            Mám tam 5 viet teraz v ktorej? Bohužial bol som nasraný a písal som to cez iný Telefón. A keď sme už pri tom so slovenčiny som mal "dostatočný" a nehambím sa za to... ak chcete môzem vám tu písať aj pa russky aj v azbuke alebo anglicky alebo maďarsky... ovládam 4 jazIkI tak si strčte svoje chYbI do... spasibo

            Tešilo ma. Zbohom
            • RE: IOS 14 22.09.2020 | 12:08
              Avatar Branislav Poldauf Manjaro, Debian stable  Používateľ

              1. debilian sa nemá prečo vyjadrovať ku gramatike a štylistike

              2. bedňa reagoval na debiliana

              3. gramatika nie je všetko ale je dôležitá, veľa hovorí o človeku, najmä o jeho profesionalite a prístupe k veci (laicky: kto je lajdák na gramatiku asi bude lajdák aj v tom čo robí - samozrejme nebavíme sa o fyzickej zručnosti a remeslách a nehovorím že je to univerzálna pravda ale ako človek pôsobí navonok je často dôležitejšie ako to čo vie)

              príkladom je debilian, ktorého aj vďaka jeho neschopnosti napísať súvislú vetu bez chýb tu väčšina ľudí ignoruje a považuje za diletanta (aj keď jeho názory sú občas aj k veci nikto mu neverí lebo pôsobí ako 10r blbeček)

              Linux: the operating system with a CLUE... Command Line User Environment
              • RE: IOS 14 22.09.2020 | 13:06
                Avatar TcK   Používateľ

                Поздравляю и трахай своего словака.

                Tešilo ma. Zbohom
                • RE: IOS 14 22.09.2020 | 13:18
                  Avatar bedňa LegacyIce-antiX  Administrátor

                  Čo si tým chcel povedať?

                  Táto správa neobsahuje vírus, pretože nepoužívam MS Windows. http://kernelultras.org
                  • RE: IOS 14 22.09.2020 | 13:51
                    Avatar TcK   Používateľ

                    Ничего. Я просто говорю сам с собой. ;)

                    Tešilo ma. Zbohom
                  • RE: IOS 14 22.09.2020 | 13:53
                    Avatar TcK   Používateľ

                    Если вы выучите русский язык, вы научитесь.

                    Tešilo ma. Zbohom
                    • RE: IOS 14 22.09.2020 | 13:55
                      Avatar Livan Manjaro s XFCE  Používateľ

                      Prestaň už trapošiť.

                      • RE: IOS 14 22.09.2020 | 14:11
                        Avatar TcK   Používateľ

                        Ja trapošim? Čampoši sa do mňa obuvajú a ja trapošim. Čo nevedia max 1 sv. jazyk. Lebo tam má byť S kým s čím a tam z koho z čoho... By som vás chcel vidieť naživo čo za pohoničov ste. To aj keď idete po ulici vidíte zdravotne postihnutého ta sa mu smejete? to je na zamyslenie trošku... Mozno mám ja zlú slovenčinu, ale vy ste trošku pripečený. Smiať sa a urážať druhých... ja vám to všetkým prajem.

                        Tešilo ma. Zbohom
                        • RE: IOS 14 22.09.2020 | 14:46
                          Avatar Livan Manjaro s XFCE  Používateľ

                          Áno trapošíš. Po tom, čo Ti vytkli chyby, si začal trapošiť. Mal si to nechať tak. To, že tam máš chyby je fakt, netreba sa však nad tým vzrušovať, treba to iba vziať na vedomie.

                        • RE: IOS 14 22.09.2020 | 16:48
                          Avatar bedňa LegacyIce-antiX  Administrátor

                          Ale pochopil si už, že som písal ten komentár o chybách pre debian-? Musíš si pozerať poriadne vlákno.

                          Táto správa neobsahuje vírus, pretože nepoužívam MS Windows. http://kernelultras.org
                        • RE: IOS 14 23.09.2020 | 11:32
                          Avatar Branislav Poldauf Manjaro, Debian stable  Používateľ

                          ked už tvrdíš že urážame tak poďme na to:

                          som rád že si sám uznal že neznalosť gramatiky je zdravotné postihnutie ;-) lebo tak to naozaj pôsobí, lebo hrúbky ako "pripečenÝ" sa katastrofálne čítajú

                          P.S. nikto nikoho neuráža (teda okrem debiliana, na toho sa inak nedá) len na základe dlhoročných skúseností sa snažíme poradiť a nasmerovať, lebo ak sa takto budeš prezentovať aj na profi úrovni budeš to mať smutné

                          P.S.2  ja napríklad ovládam angličtinu plynule (vrátane odbornej právnickej angličtiny) a mám základy nemčiny aj španielčiny, ale aj v týchto jazykoch sa snažím dodržiavať správnu gramatiku aby som nepôsobil navonok ako diletant, a keď ma niekto opraví zapamätám si to nabudúce rovnakú chybu neurobím - skús sa inšpirovať určite ti to neuškodí

                          Linux: the operating system with a CLUE... Command Line User Environment
                    • RE: IOS 14 23.09.2020 | 11:37
                      Avatar Branislav Poldauf Manjaro, Debian stable  Používateľ

                      btw v dnešnej dobe prekladačov ako google translator, ktorý dokáže aj live prekladať aj pri rozhovore sa rusky učiť nemusím aby som porozumel týmto tvojím jednoduchým vetám ;-)

                      ak by som potreboval ruštinu pre prácu to by bola iná vec, a slovenčinu pre prácu potrebuješ v každom odvetví (ak teda pracuješ a žiješ na slovensku) lebo bez komunikácie s kolegom/klientom sa môžeš len sám hrať na svojej záhradke

                      Linux: the operating system with a CLUE... Command Line User Environment
                  • RE: IOS 14 22.09.2020 | 13:54
                    Avatar Pavel Q4OS KDE  Administrátor

                    Nuž dostal chuť malčik :-)