problem LICQ

Sekcia: Aplikácie & Desktop 08.11.2005 | 18:39
Avatar Lapajko Arch Linux  Používateľ
Zdravim vsetkych! Chcel som si rozbehat na linuxe ICQ a aj sa mi to podarilo cez KOPETE. Vsetko islo, ale ked mi niekto poslal message, tak mi ju ani nezobrazilo a program hned crashol. Tak som vyskusal LICQ, ale tam je ten problem, ze ked ho spustim normalne cez iconu, tak moj procak pracuje na 100%. Ked LICQ vypnem, dostane sa do normalu. Ked ale napisem v konzole "licq", LICQ sa mi spusti a ide korektne. Mam ale otvorenu konzolu aj LICQ. Viete mi niekto poradit? Chcel by som aj ICQ klienta pre konzolu. THANXXXXX
    • Re: problem LICQ 05.11.2005 | 16:44
      Dash   Návštevník
      ICQ klient pre konzolu je: centericq je to skvely program, odporucam, ja idem na icq len pod nim....
      • Re: Re: problem LICQ 08.11.2005 | 11:38
        Avatar Lapajko Arch Linux  Používateľ
        nainstaloval som to, ale neviem ako to mam spustit
        • Re: Re: Re: problem LICQ 08.11.2005 | 12:11
          d   Návštevník
          spusti konzolu a napis meno programu
    • Re: problem LICQ 08.11.2005 | 12:52
      Avatar titanik mint  Používateľ
      $ licq &
    • Re: problem LICQ 08.11.2005 | 17:03
      Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
      nevie mi niekto povedat ci je lepsi gaim alebo licq?
      • Re: Re: problem LICQ 08.11.2005 | 17:27
        d   Návštevník
        je lepsie AMD alebo INTEL? je lepsie NVIDIA alebo Ati? je lepsie ... skus a uvidis, niekomu viac vyhovuje LICQ a niekomu zas GAIM.
        • Re: Re: Re: problem LICQ 08.11.2005 | 18:39
          Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
          mne vyhovuje GAIM viac ako KOPETE, a LICQ sa mi neda instalnut :( ci je lepsie AMD alebo Intel, pripadne NVIDIA alebo ATI... tak tu je jednoducha odpoved... ak chces vrazit do PC 100 000 tak si nakup uplnu pecku od ktorejkolvek z firiem a uvidis... a tak vyvalit za procak 30 000 a tiez 30 000 za grafiku, a vrazit par tisic do X a Y a... ostanme radsej na zemi... osobne preferujem AMD a ATI, ale to len koli kvalite produktov pre strednu a nizsiu triedu... co je naozaj lepsie, tak to bude vediet nejaky odbornik a od toho mam kilometre daleko...