Veselé Vianoce priatelia!

Sekcia: Ostatné 23.12.2020 | 00:41
Avatar Pavel Q4OS KDE  Administrátor

Keďže nám pomaly klopú na dvere Vianoce, želám Vám všetkým príjemné prežitie sviatkov. Aj keď tento rok sú kus zvláštne tým, že máme obmedzenia a povinná cesta do kostola sa odkladá (čo mi až tak neprekáža). Takže si v kľude zapnite v telke filmy ktoré poznáte naspamäť, pripravte sa na porcie zemiakového šalátu, rýb a rezňov, koláčov a pečiva a nenechajte sa vyrušovať pri priberaní :-) Na podporu trávenia odporúčam prelievať chladenou desinou. A v predstihu želám všetko dobré do Nového roku a aby sme túto našu Linux komunitu udržiavali aktívnu, PF 2021

    • RE: Veselé Vianoce priatelia! 23.12.2020 | 08:39
      Avatar distefano wattOS, Xubuntu minimal,  Používateľ

      Dakujem a pripajam sa so zelanim prijemneho preziatia vianocnych sviatkov a pevneho zdravia vam i vasim blizkym v novom roku 2021. Dufajme, ze bude menej rizikovy a viac zaujimavy.

    • RE: Veselé Vianoce priatelia! 23.12.2020 | 09:05
      Avatar Richard Antix  Používateľ

      Ako vždy, nemožno zabudnúť na grav-mass.

      • RE: Veselé Vianoce priatelia! 23.12.2020 | 19:16
        Avatar mprasil   Používateľ

        Toto som este nevidel, ale super. :D U nas kazdy rok nejake to ovocie alebo ina ozdoba zo stromceku padla, takze v podstate uz sa jedna o tradiciu..

    • RE: Veselé Vianoce priatelia! 23.12.2020 | 10:11
      Avatar martin-zeleny Linux Mint Mate  Používateľ

      Šťatné a veselé sviatky božieho narodenia, nech prežijete krásne chvíle s najbližšími a všetko dobré do nového roka, hlavne to zdravíčko.

    • RE: Veselé Vianoce priatelia! 23.12.2020 | 13:59
      Avatar zeleno MX Linux  Používateľ

      Tiež sa pripájam Obr

    • RE: Veselé Vianoce priatelia! 24.12.2020 | 15:58
      Avatar bedňa LegacyIce-antiX  Administrátor

      Dík Pali, aj ja tebe. No a samozrejme všetkým ostatným okolo.

      Táto správa neobsahuje vírus, pretože nepoužívam MS Windows. http://kernelultras.org
    • RE: Veselé Vianoce priatelia! 25.12.2020 | 15:57
      Avatar mirko70 U_Mate 16:04  Používateľ

      Všetkým čo cestujú z bubliny do bubliny,dávajte si na seba pozor a neprejedajte sa.

      • RE: Veselé Vianoce priatelia! 25.12.2020 | 18:00
        Avatar bedňa LegacyIce-antiX  Administrátor

        Ja s mojou mám v pláne navštíviť kámošov, čo nedávno Koronu prekonali. Takže oni ju už nemôžu dostať a mi tiež nie, s týmto asi Igi nerátal.

        Táto správa neobsahuje vírus, pretože nepoužívam MS Windows. http://kernelultras.org
        • RE: Veselé Vianoce priatelia! 25.12.2020 | 21:47
          Avatar Branislav Poldauf Manjaro, Debian stable  Používateľ

          ja som sa teraz dopočul že v bojnickej nemocnici sa doktori nakazili 2. krat a to mesiac po prekonaní

          koľko z toho je klebeta neviem, ale nespoliehal by som sa na imunitu "po prekonaní"

          Linux: the operating system with a CLUE... Command Line User Environment
          • RE: Veselé Vianoce priatelia! 25.12.2020 | 22:53
            Avatar bedňa LegacyIce-antiX  Administrátor

            Nejaké neoverené fakty som počul, ale keby sa môj život riadil pravidlami tak by bolo asi všetko inak.

            Táto správa neobsahuje vírus, pretože nepoužívam MS Windows. http://kernelultras.org
      • RE: Veselé Vianoce priatelia! 26.12.2020 | 14:06
        Avatar mirko70 U_Mate 16:04  Používateľ

        Dávať si na seba som myslel všeobecne,napríklad aj bezpečnou jazdou na cestách, A čo sa týka tej korony,poviem aj z vlastnej skúsenosti. V jeden deň som bol za synom v Nitrianskej nemocnici,nikde ani živej dušej a o dve hodiny v telke počujem,že nemocnica kolabuje. Volal som synovi a ten mi hovorí,že všade je ticho ani nohy. Takže si úsudok môže vytvoriť každý sám. Ale netreba to podceňovať lebo pokaziť si sviatky ležaním v posteli nie je žiadna výhra.