ako na titulky v kaffeine???

Sekcia: Aplikácie & Desktop 06.11.2005 | 10:04
pablo   Návštevník
Neviete mi poradit ako spustim titulky k avi videu titulky su v .srt??? Chcel som pustit film v Kaffeine??? Nasiel som subtitle, tam to bolo off, alebo nejake chanel 1,2,3...... ??? co tam treba zvolit, lebo som zvolil napr, prvy, no nic aj tak neslo. dik
    • Re: ako na titulky v kaffeine??? 06.11.2005 | 00:43
      x   Návštevník
      skus nazvat subory rovnako a daj ich do jedneho adresara, napr.: film.avi - film film.srt - titulky a spusti avi-cko....:)
      • Re: Re: ako na titulky v kaffeine??? 06.11.2005 | 10:04
        Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
        titulky by mali byt .sub alebo .txt, kedysi som dake robil... neviem ci linux pouziva tiez rovnake pripony, ale mne sa zda ze kaffeine to pozna
        • Re: ako na titulky v kaffeine??? 07.04.2008 | 01:21
          Avatar ninu Slackware, Android  Používateľ
          Da sa nejak zmenit, respektive zvacsit pismo titulkov v tomto prehravaci ???
          Slackware
      • Re: ako na titulky v kaffeine??? 07.04.2008 | 13:25
        Avatar janico Ubuntu x.xx ,  Používateľ
        inac mohol by byt konecne nejaky poriadny prehravac videa a DVD.... nie len jedno okno v ktorom sa zobrazi film a tiez na mp3 amarok, sice je tam xmms ale to je prerobeny starucky winamp
        www.satforum.sk
        • Re: ako na titulky v kaffeine??? 07.04.2008 | 14:58
          Avatar Jaroslav Bernát BackTrack 3  Používateľ
          VLC
          ked nevieš, tak nefušuj
    • Re: ako na titulky v kaffeine??? 07.04.2008 | 18:37
      marowit   Návštevník
      mne to ide sposobom drag and drop :D jednoducho ic pretiahnem do okna s videom
    • Re: ako na titulky v kaffeine??? 09.04.2008 | 15:23
      cerenini   Návštevník
      s prehravacmi je to v linuxe este nie vsetko ruzove...ja pouzivam smplayer a zatial spokojnost i ked na KMPlayer( myslim ten v mrkvosofte) mu par veci chyba