Jitsi Meet

Sekcia: Aplikácie & Desktop 15.12.2021 | 09:20
Avatar gs_peter Mac OS X, iOS  Používateľ

zdravím páni, chcem na wordpress stránku nahodiť Jitsi Meet, viete mi prosim poradit, ako to vôbec riešiť? mám nahodený plug-in, ale neviem vytvoriť účet, aby som dokázal robiť link konferencie.a podobne...

• RE: Jitsi Meet 15.12.2021 | 09:28
      Avatar Branislav Poldauf Manjaro, Debian stable  Používateľ

možno blbá otázka ale serverovú časť máš nainštalovanú a funkčnú ?

Linux: the operating system with a CLUE... Command Line User Environment
    • RE: Jitsi Meet 15.12.2021 | 20:15

tak to nemám :D veď práve preto som tu a pýtam sa... lebo nemám potuchy a rád by som...

• RE: Jitsi Meet 16.12.2021 | 08:55
        Avatar Branislav Poldauf Manjaro, Debian stable  Používateľ

to je oficialny navod,

https://jitsi.github.io/handbook/docs/devops-guide/devops-guide-quickstart

Linux: the operating system with a CLUE... Command Line User Environment
        • RE: Jitsi Meet 16.12.2021 | 14:14

perfektné, ďakujem, cez sviatky budem mať čo robiť :D

• RE: Jitsi Meet 16.12.2021 | 11:56
      Avatar distefano LinuxMint s XFCE  Používateľ

jitsi robil problemy aj mne. Na nasich poslednych "videokonferenciach" nesiel odo mna zvuk, vsetkych som videl aj pocul, ale mohol som sa ozvat len textom alebo pantomimou /skype aj viber ok/. Neviem, ci by sme nemali prejst radsej na diskurz cez gmail, teraz, ked sa nestretavame, mohli by sme vymysliet nieco funkcne, aj v ramci "Trafacky online"

• RE: Jitsi Meet 16.12.2021 | 12:28
        Avatar vxmery Mint 19.3 Cinnamon  Používateľ

Ahoj Štefan, tiež mám Mint, mal som USB slúchadlá s mikrofónom a všetko fungovalo na "první dobrou".

• RE: Jitsi Meet 16.12.2021 | 13:12
          Avatar Richard Antix  Používateľ

detto @ antiX, skúška tiež na Debian-e 11, ...

• RE: Jitsi Meet 17.12.2021 | 12:15
        Avatar mirek biňas Fedora 35  Administrátor

otazkou je castokrat aj to, aky prehliadac pouzivas. odporucany je obycajne Chrome-based-browser. na firefoxoch to nie vzdy fici dobre.

v Jitsi robim vacsinu svojich online skoleni, takze castokrat v nom travim 5 dni v tyzdni po 8 hodin denne. a nemam dovod menit, lebo zo vsetkych ostatnych mi pride najpouzitelnejsi. a ked sa obcas nieco pritrafi, tak mnoho veci vieme vyriesit len refreshnutim stranky v prehliadaci.

• RE: Jitsi Meet 18.12.2021 | 07:50
          Avatar distefano LinuxMint s XFCE  Používateľ

Vsak prave, x rokov pouzivam len Chrome, obcas kratko odskusam aj ine, ale vzdy sa rychlo vratim spat. Zaujimave, ze mi mikrofon v NB nefunguje iba pod jitsi, prepnem na viber alebo skype a vsetko slape. Inak, jitsi pouziva aj Tylnesh na UKF a ho chvalil, skusim asi reinstalaciu.