Jitsi Meet

Sekcia: Aplikácie & Desktop 15.12.2021 | 09:20
Avatar gs_peter Mac OS X, iOS  Používateľ

zdravím páni, chcem na wordpress stránku nahodiť Jitsi Meet, viete mi prosim poradit, ako to vôbec riešiť? mám nahodený plug-in, ale neviem vytvoriť účet, aby som dokázal robiť link konferencie.a podobne...

    • RE: Jitsi Meet 15.12.2021 | 09:28
      Avatar Branislav Poldauf Manjaro, Debian stable  Používateľ

      možno blbá otázka ale serverovú časť máš nainštalovanú a funkčnú ?

      Linux: the operating system with a CLUE... Command Line User Environment
    • RE: Jitsi Meet 15.12.2021 | 20:15
      Avatar gs_peter Mac OS X, iOS  Používateľ

      tak to nemám :D veď práve preto som tu a pýtam sa... lebo nemám potuchy a rád by som...

      • RE: Jitsi Meet 16.12.2021 | 08:55
        Avatar Branislav Poldauf Manjaro, Debian stable  Používateľ

        to je oficialny navod,

        https://jitsi.github.io/handbook/docs/devops-guide/devops-guide-quickstart

        Linux: the operating system with a CLUE... Command Line User Environment
        • RE: Jitsi Meet 16.12.2021 | 14:14
          Avatar gs_peter Mac OS X, iOS  Používateľ

          perfektné, ďakujem, cez sviatky budem mať čo robiť :D

    • RE: Jitsi Meet 16.12.2021 | 11:56
      Avatar distefano wattOS, Xubuntu minimal,  Používateľ

      jitsi robil problemy aj mne. Na nasich poslednych "videokonferenciach" nesiel odo mna zvuk, vsetkych som videl aj pocul, ale mohol som sa ozvat len textom alebo pantomimou /skype aj viber ok/. Neviem, ci by sme nemali prejst radsej na diskurz cez gmail, teraz, ked sa nestretavame, mohli by sme vymysliet nieco funkcne, aj v ramci "Trafacky online"

      • RE: Jitsi Meet 16.12.2021 | 12:28
        Avatar vxmery Mint 21.3 Cinnamon  Používateľ

        Ahoj Štefan, tiež mám Mint, mal som USB slúchadlá s mikrofónom a všetko fungovalo na "první dobrou".

        • RE: Jitsi Meet 16.12.2021 | 13:12
          Avatar Richard Antix  Používateľ

          detto @ antiX, skúška tiež na Debian-e 11, ...

      • RE: Jitsi Meet 17.12.2021 | 12:15
        Avatar mirek biňas Fedora 35  Administrátor

        otazkou je castokrat aj to, aky prehliadac pouzivas. odporucany je obycajne Chrome-based-browser. na firefoxoch to nie vzdy fici dobre.

        v Jitsi robim vacsinu svojich online skoleni, takze castokrat v nom travim 5 dni v tyzdni po 8 hodin denne. a nemam dovod menit, lebo zo vsetkych ostatnych mi pride najpouzitelnejsi. a ked sa obcas nieco pritrafi, tak mnoho veci vieme vyriesit len refreshnutim stranky v prehliadaci.

        • RE: Jitsi Meet 18.12.2021 | 07:50
          Avatar distefano wattOS, Xubuntu minimal,  Používateľ

          Vsak prave, x rokov pouzivam len Chrome, obcas kratko odskusam aj ine, ale vzdy sa rychlo vratim spat. Zaujimave, ze mi mikrofon v NB nefunguje iba pod jitsi, prepnem na viber alebo skype a vsetko slape. Inak, jitsi pouziva aj Tylnesh na UKF a ho chvalil, skusim asi reinstalaciu.