mp3

Sekcia: Aplikácie & Desktop 14.11.2005 | 19:10
kubo   Návštevník
Akurat som presiel win na linux mam suse9.3 nevedel by mi niekto poradit preco mi amakoK nechce prehrat mp3 ?
    • Re: mp3 11.11.2005 | 22:10
      Avatar majo984 Debian,Knoppix,Mandriva  Používateľ
      a vies preco ja mam prave zlu naladu??? skus byt konkretnejsi, mas kodeky???
      • Re: Re: mp3 11.11.2005 | 23:21
        meno   Návštevník
        no ta zla nalada nikoho nezaujima, keby si sa v linuxoch trocha vyznal, tak by si bol radsej ticho. ale k veci. no tie kodeky ti nemprehra preto lebo nie su kodeky... ono suse a fedora( mozno nejake dalsie ) proste mp3-prehravanie nepodoporuju koli autorskym pravam( tusim ), ale ide o to ze mas bud na vyber stiahnut kodeky( v tom ti neporadim, nikdy sa mi to nepodarilo seriozne urobit, ale inym ano, takze urcite sa to da! ), alebo( moj pripad ) stiahnisi prosto xmms z oficialnej stranky( napr. sourceforge ) a nainstaluj si ho, but binarku, rpm, zo zdrojakov, ako len chces a mp3 ti pobezia.... amarok je tusim postaveny na nom, ale isty si nie som, tak ci tak ti to nejako takto pojde...
        • Re: Re: Re: mp3 14.11.2005 | 19:10
          Jojo   Návštevník
          Staci sitahnut cez YOU manualne: Multimedia Option Pack 1 ...4 Z licencnych dovodov nemozeme poskytovat mp3 podporu hned v distribucii. Mit freundlichen Grüßen, Ihr SUSE LINUX Support-Team Jozef Slezacek joseph_business@yahoo.com