open office2 ma zacina hnevat

Sekcia: Aplikácie & Desktop 21.11.2005 | 16:24
Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
zdravicko... vymenil som mandrake 10.1 za mandrivu 2006 a zrazu sa mi neda instalnut open office 2. verziu 1.15 co sa chcela pri instalacii mandrivi prihodit som zakazal, nech nemam obidve verzie zbytocne... ked si stiahnem z netu slovensky open office 2.0 tak ma zacne okamzite stvat ze po stiahnuti to vypise chybu a okamzite skonci... je to subor .tar.gz a ked na to len 2x kliknem alebo sa snazim s tym daco cez konzolu tak to robi kraviny... pod mandrake to islo bez problemov
    • Re: open office2 ma zacina hnevat 20.11.2005 | 13:02
      matus   Návštevník
      SKus na ten zblaeny subor kliknut pravym a rozbal to normalne cez spravcu archvov ked to budes mat tak normalne cez konzolu cd /kde/jhe/ten/subor a potom ked tam najdes nejaky spustitelny subor tak ./ nazov_suboru Ja som predtym pouzival tiez Mandrake, teraz mam aj ja podobny problem v Ubuntu
      • Re: Re: open office2 ma zacina hnevat 20.11.2005 | 15:23
        Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
        stale to blbne. ja by som skor povedal ze poskodeny subor
        • Re: Re: Re: open office2 ma zacina hnevat 20.11.2005 | 15:25
          matus   Návštevník
          skus o tom napisat nieco viac
          • Re: Re: Re: Re: open office2 ma zacina hnevat 20.11.2005 | 15:34
            Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
            teda 2x na to kliknem ci otvorim v archivatore alebo comkolvek... a napise mi to ze neocakavany koniec archivu... viem daco robit s winrarom s windowsu a tak mi je jasne ze ak je to poskodene tak s tym nic neurobim - alebo to radsej znova stiahnem od inakial
            • Re: Re: Re: Re: Re: open office2 ma zacina hnevat 20.11.2005 | 17:37
              f0f0   Návštevník
              stahuj ftp://ftp.linux.cz/pub/localization/OpenOffice.org/2.0/OOo_2.0_LinuxIntel_install_sk_rpm.tar.gz Stiahnes, rozbalis do jedneho adresara vsetky rpm a ako root zadas prikaz: rpm -Uhv *rpm
            • Re: Re: Re: Re: Re: open office2 ma zacina hnevat 21.11.2005 | 16:24
              Avatar zeropoint pozri info o mne  Používateľ
              ja najvadsi makac z celeho linuxos co pouzivam linux tyzden a dva dni dokopy tvrdim ze ked ti to napise neocakavany koniec archivu... tak to asi bude zle stiahnute alebo poskodene stiahni to znova... z nejakej inej adresy.... a daj vediet....