Wine mi nefunguje

Sekcia: Aplikácie & Desktop 03.12.2005 | 19:43
majo   Návštevník
Potrebujem rozbehnuť language teacher cez wine ale spusti sa mi len požiadavka na seriove číslo naskočí mi spirevoca ale dalej mi nejde Čo s tím
    • Re: Wine mi nefunguje 20.11.2005 | 19:55
      Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
      mam rovnaky problem... mozno ti to jednoducho nezoberie crack alebo take nieco... mne to robila jedna hra ze chcela CD ku hre z nicoho nic... klasicky to nezobralo crack
      • Re: Re: Wine mi nefunguje 24.11.2005 | 01:46
        Avatar miso Aurox, SUSE  Používateľ
        načo mi je crek ket ma to stalo 2336 s DPH tak ak potrebujem crek tak si už asi žiadny legálny soft. nekúpim!
        • Re: Re: Re: Wine mi nefunguje 24.11.2005 | 06:42
          metla   Návštevník
          Tak potom kupit CROSSOVER OFFICE alebo WINDOWS , WINE nie je bohvieaky zazrak
          • Re: Re: Re: Re: Wine mi nefunguje 25.11.2005 | 21:22
            Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
            ja by som potreboval s WINE trochu help... nainstaloval som a takmer nic mi nejde spustit (samozrejme). kde mozem spravanie wine nejako nastavit?
            • Re: Re: Re: Re: Re: Wine mi nefunguje 25.11.2005 | 21:36
              peter golis   Návštevník
              no, ked si to wine nakonfigurujes, tak potom staci iba spustit windoze program pomocou prikazu wine program.exe
              • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Wine mi nefunguje 25.11.2005 | 21:45
                Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
                ale KDE HO NAKONFIGURUJEM???
                • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Wine mi nefunguje 25.11.2005 | 22:27
                  peter golis   Návštevník
                  1) nekric, ak chces sby ti niekto pomohol. 2) konfiguracia je zavisla od sposobu instalacie a verzie wine. ako si ho instaloval? aku verziu wine mas? aku distribuciu linuxu pouzivas tento tyzden?
                  • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Wine mi nefunguje 25.11.2005 | 22:38
                    Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
                    prosim o prepacenie :) instalovane cez rpm balik. mam wine najnovsiu verziu pouzivam mandrivu 2006
                    • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Wine mi nefung 25.11.2005 | 23:28
                      peter golis   Návštevník
                      najnovsia verzia je Wine 0.9.2, to stihla mandriva za 3 dni otestovat aby mohla zpristupnit rpm baliky? wine ma konfigurak wine.conf ktory mozes skonfigurovat rucne alebo moze pouzit nastroj winecfg.
    • Re: Wine mi nefunguje 25.11.2005 | 21:38
      peter golis   Návštevník
      nesnazi sa to precitat z cdrom nejaku divnu ochranu a nevytuhne na tom? ako je to ewine skonfigurovane? aka je jeho verzia? deje sa to aj s najnovsou verziou? ak by to ajtak neslo, tak je mozne pomocou qemu nainstalovat do virtualneho pocitaca samotne winblows a v nom to kludne pouzivat.
    • Re: Wine mi nefunguje 03.12.2005 | 19:43
      Avatar miso Aurox, SUSE  Používateľ
      Uz som to viresil nainstaloval som si tachera na win dal som sietovu instalaciu a potom som si to skopiroval do zlosky /home/----/.wine/drive_c/Program Files a vsetko mi ide