CUPS

Sekcia: Aplikácie & Desktop 03.12.2005 | 18:29
Vendo   Návštevník
Ako mam nastavit tlaciaren na ktoru sa chcem pripojit je zavesena na stroji kde je win 2000? server je ak som spravne pochopil v mojom pripade service.network.fiving.sk tlaciaren je HP 1010 driver mam a nedokazem sa na nu pripojit
    • Re: CUPS 02.12.2005 | 16:06
      m0d0r   Návštevník
      ja som to raz rozbehal az tak ze som nieco poslal tlaciarni a ta aj zacala nieco robit ale nic nevytlacila ;)
      • Re: Re: CUPS 02.12.2005 | 16:08
        m0d0r   Návštevník
        Ale nasiel som takuto radu : cups with samba and hpijs would do the trick.
        • Re: Re: Re: CUPS 02.12.2005 | 21:09
          Vendo   Návštevník
          noo to si mi moc nepomohol nakolko som uplny amater... a napriklad mi nejde ani tlacit do PDF a vypise mi hlasku: A print error occurred. Error message received from system: cupsdoprint -P 'Tlačiť do súboru (PDF)' -J '' -H 'localhost:631' -U 'root' -o ' multiple-document-handling=separate-documents-uncollated-copies orientation-requested=3' '/tmp/kde-root/kdeprint_n5TAaJKi' : execution failed with message: client-error-not-found poradte prosim
          • Re: Re: Re: Re: CUPS 02.12.2005 | 23:08
            Avatar Jozko Mrkvicka Matejovie Gentoo  Používateľ
            http://linuxprinting.org/ skus tu pohladat :)
            A computer is like air conditioning: it becomes useless when you open windows.
            • CUPS 02.12.2005 | 23:47
              Vendo   Návštevník
              Za posledne 4 dni som precital tolko for... a nic cups bezi a neda sa tlacit
              • Re: CUPS 03.12.2005 | 15:44
                Vendo   Návštevník
                Prosim poradte niekto --> uz som bez vlasov
                • Re: Re: CUPS 03.12.2005 | 15:50
                  Avatar Tomáš Srnka Barz čo, už asi všetko  Administrátor
                  hmm... a na akom distre ti ide ten CUPS (popr. verzia CUPS) ?
                  Dlho som robil linuxos.sk, neskôr založil vpsFree.cz, posledných pár rokov ako tech. riaditeľ vo Websupporte
                  • Re: Re: Re: CUPS 03.12.2005 | 18:12
                    Vendo   Návštevník
                    Distribucia je Slackware 10.2 a CUPS neviem kde zistim :)som amateeer
                    • Re: Re: Re: Re: CUPS 03.12.2005 | 18:29
                      m0d0r   Návštevník
                      hmmmm tak si to skus zistit na www.slackware.org a ked uz mas take huste distro mozno tam najdes navod aj na rochodenie tvojho problem u ;)