Particie

Sekcia: Aplikácie & Desktop 03.12.2005 | 09:24
stam   Návštevník
Neviete z kade by som mohol stiahnut program na rozdelenie particii na disku ?? ale program pre Windows.. chcem ho rozdelit vo windowse a potom dat instalovat linux.. vie niekto o niecom ?
    • Re: Particie 02.12.2005 | 14:30
      Vendo   Návštevník
      v pohode soft pod oknami je Particion Magic 8. Ale skor by som ti poradil aby si si stiahol Hiren's boot CD je to super bootovacie CD ma to asi 30 MB a lepsie sa stym robi ako s PM Ak mas XP mas 95% sancu ze po restarte bude chciet urobit upravu particii a potom zakape a uz sa nerozbehne....
      • Re: Re: Particie 02.12.2005 | 14:34
        stam   Návštevník
        jj mam XP ..ale ten PM8 nie je free. lebo ak to stiahnem tak je to trial verzia a neda sa s nim nic robit..Akurat ze si disk rozdelim ale uz to nechce ulozit a zmenit..lebo mi vypise ze je to trial... ale skusim to Hiren's boot ... cize to ho treba nabootovat v BIOSE ak sa nemylim. :) DIK
        • Re: Re: Re: Particie 02.12.2005 | 14:43
          Vendo   Návštevník
          normalne bootojes s tym cd on ma svoj OS a potom mas pekne menu na vyber
        • Re: Re: Re: Particie 03.12.2005 | 08:51
          stam   Návštevník
          a nevies nahodou link na ten hiren's ?? dik
        • Re: Re: Re: Particie 03.12.2005 | 09:24
          stam   Návštevník
          a nevies nahodou link na ten hiren's ?? dik
    • Re: Particie 02.12.2005 | 15:32
      Peter S.   Návštevník
      Síce si sa pýtal program na windows, ale mohol by si skúsiť nejaké liveCD linuxu, já mám dobrú skúsenosť s Danixom - program qtparted - grafický, klikací takže to odporúčam