pokaslany firefox

Sekcia: Aplikácie & Desktop 03.12.2005 | 17:26
d   Návštevník
hello world, mam taky problem. omylom som nainstalil nespravny skin pre firefox a on sa mi teraz odmieta spustit, tak som sa rozhodol zmazat moj profil (nachadza sa v home/d/.mozilla/firefox),ale rad by som zachranil svoje zalozky. neviete kde sa nachadzaju??? aky je to subor?? ostatne veci su mi ukradnute, ale zalozky sa mi zidu.dik
    • Re: pokaslany firefox 02.12.2005 | 18:27
      Avatar borg Fedora  Administrátor
      ten subor sa tusim vola bookmarks.htm(l)
    • Re: pokaslany firefox 03.12.2005 | 09:50
      Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
      firefox funguje aj v akomsi "safe mode" skus to spustit tak. vo win je to v ponuke start, v linuxe nemam tusenie kde to je. pouzivam lepsie prehliadac
      • Re: Re: pokaslany firefox 03.12.2005 | 09:59
        Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
        este ma napada jedna vec... po instalacii Opery mozes importovat zalozky a kopec dalsich veci aj z firefoxu - subor/import. tak o zalozky urcite neprides
        • Re: Re: Re: pokaslany firefox 03.12.2005 | 16:44
          Miro X.   Návštevník
          OT:som zvyknuty z FF ked dam ulozit stranku tak sa ulozi komplet , obrazky a vsetko co k tomu patri do samostatneho adresara . Dokaze ukladat takto stranky aj Opera ? Skusal som ju davnejsie a neslo to, presnejsie ukladala obrazky ale do hlavneho adresara a bol z toho chaos. Toto je hlavny dovod preco je (bola?) Opera pre mna nevyhovujuca.
          • Re: Re: Re: Re: pokaslany firefox 03.12.2005 | 17:04
            d   Návštevník
            dik, nakoniec som to vyriesil salamunsky. stiahol som ff1.5 (neinstaloval, ale rovno spustil) a nastavil default skin...uz to ide (ficim totiz naff1.07) ale dik za rady. a bookmarks to nie je tam su len preinstalovane zalozky (mam suse10.0)
          • Re: Re: Re: Re: pokaslany firefox 03.12.2005 | 17:05
            Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
            jj opera dava do jedneho adresara vsetko... a potom je to nepouzitelne :) na stiahnutie stranok pouzivam firefox :) ale tak uz dlhe roky fungujem pod operou... zacinal som s verziou 5.0 a to bolo strasne davno... a pouzivam doteraz. velmi rychlo sa zlepsuje
            • Re: Re: Re: Re: Re: pokaslany firefox 03.12.2005 | 17:26
              Miro X.   Návštevník
              takze vsetci co ospevuju operu neukladaju stranky na disk , alebo pouziju aj tak FF na ktory nadavaju...