Gmail

Sekcia: Aplikácie & Desktop 06.12.2005 | 21:50
macbeth   Návštevník
Dobry den, chcel by som sa opytat ako sa da zalozit mailova schranka na gmail,,,,,,,,, existuje tam nieco take, aby sa to dalo nastavit tak aby som si mohol postu prezerat cez mozilla thunderbird???
    • Re: Gmail 05.12.2005 | 14:03
      zeropoint   Návštevník
      o tom pochybujem myslim ze sa ciste jedna o web email.... zalozit email schranku na Gmail islo cez pozvanku to znamena ze niekto kto tam mal uz schranku ti na nejaky iny mail poslal pozvanku pre zalozenie emailu,.,,,,
    • Re: Gmail 05.12.2005 | 14:07
      Avatar borg Fedora  Administrátor
      ano, gmail ma aj pop3 server, mozno teda stahovat postu do mail klienta
      • Re: Re: Gmail 05.12.2005 | 14:13
        zeropoint   Návštevník
        to vazne ... tak to maju potom len par mesiacov pretoaze este tak 6 mesiacov dozadu to nemali..... a co registracia stale na pozvanku???
        • Re: Re: Re: Gmail 05.12.2005 | 14:18
          Avatar borg Fedora  Administrátor
          registracie je myslim stale na pozvanku. ale v spravickach na root.cz bol link odkial si mozes poslat sam sebe pozvanku bez toho aby si tam mal konto
          • Re: Re: Re: Re: Gmail 05.12.2005 | 14:23
            zeropoint   Návštevník
            chi chi to je vychcane ze sam sebe chi chi chi
        • Re: Re: Re: Gmail 05.12.2005 | 16:51
          puco   Návštevník
          Co si ja pamatam, tak gmail mal odjakziva POP3, len to obcas zo zaciatku neslo. Zaregistrovat sa mozte cez pozvanku alebo amici maju cez sms.
    • Re: Gmail 05.12.2005 | 17:39
      Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
      ktokolvek ak by chcel pozvanku, tak staci napisat a urcite ju poslem... a rad... gmail je beta verzia... a uz paradne dlho... inak prave pridali antivir... pod os windows sa da bez problemov posielat posta do outlooku a podobnych programov, a myslim ze thunderbird je podobny az prilis :) pod linuxom by to malo ist tiez... ked gmail spustali tak neplanovali jeho funkcnost cez operu... ale dnes funguje v comkolvek a da sa pridavaj aj do posty opery
      • Re: Re: Gmail 05.12.2005 | 17:54
        Avatar borg Fedora  Administrátor
        a nie je to jedno v akom mailovom klientovi a pod akym operacnym systemom?? sak si staci nakonfigurovat akehokolvek mail. klienta pod lubovolnym OS. pop3/imap nie je platformovo zavisli
        • Re: Re: Re: Gmail 05.12.2005 | 21:05
          samuel cengel   Návštevník
          pozvat ta mozem aj ja staci ak mi napises na snooker@orangemail.sk ze chces pozvat
          • Re: Re: Re: Re: Gmail 06.12.2005 | 21:50
            Avatar boro Ubuntu  Používateľ
            Dokonca maju aj smtp, ale nieako ta funkcnost nie je dobra. Tak raz za cas sa da ta posta aj korektne poslat:) Ozaj ani ja nechapem preco tu ten Stano do kazdeho prispevku napise nieaku blbost (f e:teraz ze by gmail nemal ist pod operou) Chlapce sa zamysli niekedy co pises.