Nefunkcny amarok

Sekcia: Aplikácie & Desktop 19.12.2005 | 20:52
Avatar ims Debian  Používateľ
Zdravim. Mam velky problem. Nefunguje mi amarok a to nasledovne. Pri prvom prihlaseni do gnome mi vypuse chybu s tymto hlasenim error a potom uz spustit nejde vobec. Ked ho vsak spustim ako root, vsetko bezi v poriadku. Takisto mi bezi aj prehravac xmms, takze neviem, v com moze byt chyba. Dakujem za rady
    • Re: Nefunkcny amarok 16.12.2005 | 14:12
      Avatar ims Debian  Používateľ
      Este som zabudol distrubucia mam Debian Sarge a integrovanu zvukovu kartu v notebooku.
    • Re: Nefunkcny amarok 16.12.2005 | 14:44
      Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
      neprinasam riesenie, iba dalsiu otazku... mam mdk 2006 a pracujem pod KDE... mal som priamo amaroK 1.3.1 a stiahol som si 1.3.7 ako rpm archiv. staru verziu som odinstaloval, ale pri pokuse o instalaciu novej verzie to hadze chybu... co mam robit?
      • Re: Re: Nefunkcny amarok 17.12.2005 | 21:37
        Avatar puňťa Mandriva 2007.1 Gentoo 64bit  Používateľ
        vyhazuje chybu co takhle napsat jakou?
        • Re: Re: Re: Nefunkcny amarok 19.12.2005 | 10:29
          Vendo   Návštevník
          Podla mna hlasi ze nemoze najst nejake lib... takze doporocim si zistit aku a potom vygooglit a da sa najst aj odkaz na tie kniznice aj priamo v rpmkach a potom to slape normalne
          • Re: Re: Re: Re: Nefunkcny amarok 19.12.2005 | 20:52
            Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
            no tak teraz ked amarok pustim tak sa mi pusti verzia 1.3.1 uz by som sa na to rad aj vykaslal, ale ked dam teraz prehrat nejaku skladbu tak da ze no engine loaded, takze jednoducho nefacha engine... :(