graficke rozhranie

Sekcia: Aplikácie & Desktop 30.12.2005 | 16:40
Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
dobry den... hladam nejake vhodne graficke rozhranie... poziadavky: 1) co najmenej vyuzitia RAM a co najrychlejsi chod 2) moznost pouzivania programov opera, amarok, kaffeine a gaim naraz bez obmedzeni (ako napr kde obmedzuje operu) 3) normalna praca s priecinkami (mazanie, kopirovanie atd), nie take nic moc ako som nasiel v gnome... dakujem...
    • Re: graficke rozhranie 24.12.2005 | 12:27
      m0d0r   Návštevník
      aj ja chcem zlaty kanon a nik mi ho nekupi :( preco ? No lebo opera je napisana v qt ;) ale ta sa da stiahnut zo statickym qt ;) amarok ;) budes potrebovat kdelibs a samozrejme qt :) kaffeine ani nehorovim ;) a gaim tam zase budes potrebovat coto z gnome a este k tomu chces aby to papalo co najmenej ram pry tychto vsetkych veciach ;) ziadas asi nemozne ;) No nieze nemozne ale vacsinu veci mas z toho co chces v KDE takze jedine co ti poradim nainstaluj si KDE a d otoho gaim ;)
      • Re: Re: graficke rozhranie 24.12.2005 | 13:03
        d   Návštevník
        alebo skus FVWM sice tie zavislosti z kde tam budu (lebo musia) ale fici to svizne, alebo prejdi na gnome. miesto amarok xmms, gaim okej, opera okej, totem ako prehravac a si v pohode..
    • Re: graficke rozhranie 24.12.2005 | 14:42
      Avatar puňťa Mandriva 2007.1 Gentoo 64bit  Používateľ
      1. nejlíp běží dobře nainstalovaný systém který využívá celou pamět a nespouští nic navíc 2. :-) 3. bfcommander, krusader, tux commander.............
    • Re: graficke rozhranie 24.12.2005 | 22:55
      Avatar YellowZelo   Používateľ
      Na takéto všeobecné témy nájdeš na internete mnoho referencií, stačí len "otvoriť oči". Tu je jedna z nich v podobe článku, ktorý bol dokonca uverejnený na tomto serveri.
    • Re: graficke rozhranie 29.12.2005 | 11:29
      thinos   Návštevník
      Jednoznacne fluxbox. Je rychly, dobre konfigurovatelny. +nejake utility k nemu. http://www.fluxbox.org/
      • Re: Re: graficke rozhranie 30.12.2005 | 16:40
        Avatar Peter Drábik Manjaro  Používateľ
        Prihodim: Skus IceWM alebo WindowMaker (na ten som si zvykol uplne)