Gmplayer - cierne okno

Sekcia: Aplikácie & Desktop 18.01.2006 | 23:59
juro   Návštevník
mam opensuse 10, mam gmplayer. mplayer funguje, ale ked spustim gmplayer, film prehrava v pohode. ale okno aplikacie je cierne, takze sa neda ovladat. v com moze byt problem ? dikes
    • Re: Gmplayer - cierne okno 17.01.2006 | 22:19
      Avatar nardew debian  Používateľ
      nie som isty, ale skin mas nahodeny?
      • Re: Re: Gmplayer - cierne okno 18.01.2006 | 00:46
        juro   Návštevník
        skusal som menit skiny, nepomohlo. v skine to urcite nie je
    • Re: Gmplayer - cierne okno 17.01.2006 | 22:20
      WlaSaTy   Návštevník
      mplayer sa ovlada pohodlnejsie ako gmplayer, len to chce trosku cviku. apropos, aky je pouzivy video vystuo v obidvoch pripadich?
      • Re: Re: Gmplayer - cierne okno 18.01.2006 | 00:47
        juro   Návštevník
        co myslis tym video vystupom?
        • Re: Re: Re: Gmplayer - cierne okno 18.01.2006 | 14:41
          Avatar dobinko Slackware 10.2, Ubuntu 5.10, G  Používateľ
          mplayer -vo help ps: Ako sa ti to podarilo nainštalovať že máš gmplayer? Mne stále vypisuje že chyba (nie chýba) gtk- a knim gtk-devel, i ked sú inštalované. Takže som skončil a mám len mplayer....a chcem gmplayer...
          • Re: Re: Re: Re: Gmplayer - cierne okno 18.01.2006 | 20:34
            juro   Návštevník
            hej, aj mne to pisalo. downgradeoval som gcc na tusim 3.3 a potom skompiloval. ale pri poslednom pokuse som tusim pozrel ake v rpm, co s GTK potrebuje a potom som spravil simbolicke linky s tym nazvom na subory, co mam rpm -q MPlayerxxx -requires |grep gtk neviem, ale videovystup s tym mojim problemom asi nebude mat nic spolocne
    • Re: Gmplayer - cierne okno 18.01.2006 | 20:55
      WlaSaTy   Návštevník
      mas gmplayer, ako a odkial si ho ziskal? film je v pohode ale okno aplikacie je cierne, znamena to ze vidis menu cez ktore ho mozes ovladat a vidis film ale cast gmplayeru ktora obsahuje ovladacie tlacitka je cierna? aky skin si pouzil a nechces vyskusat nejaky iny?
      • Re: Re: Gmplayer - cierne okno 18.01.2006 | 23:59
        juro   Návštevník
        cierne okno znamena, ze vidim okno s filmom, mozem pozerat film, ale nemozem ovladat gmplayer, lebo nevidim na jeho tlacitka, cele okno je cierne. asi mi zacina dochadzat problem. ja som spravil simbolicke linky z nejakych mojich gtk kniznic, na kniznice co gmplayer potrebuje. hlasy totiz, ze nemam gtk-devel , ale ja ho mam.len kniznice su ine verzie. to mu zrejme nesedi.