Mrznutie amaroKu

Sekcia: Aplikácie & Desktop 20.01.2006 | 17:54
Zaciatocnik   Návštevník
Ahojte, mam zas take mensie problemy. Ked mam pusteny amarok a presuvam nejake okno. Zmrzne zvuk. - SuSe 10.0 Eval. Problem s diskom som už vyriešil. Ešte jedna vec ktora je tak k tomu podobná. Mám problém s podporou formatov v k3be. Keď chcem vypalit nejaky film vypise to ze to bere iba jeden nejaky format. - chcel som vypalit .avi Ďalšou vecou je že som sa trošku učil robiť s skupinamy užívatelov. Pochopil som z toho to ze ked nie som v ziadnej (okrem users) ide mi vsetko. (alebo nie?) No len chybicka krasy ze ked idem instalovat nejaku rpm a potrebujem root password tak mi napise ze je nespravny, pritom pri prihlaseni sa cez roota ide vsetko pohode. Co som nastavil zle alebo ake su defaulte hodnoty pre bezneho uzivatela? Ďakujem predom za poradenie.
    • Re: Mrznutie amaroKu 20.01.2006 | 17:54
      WlaSaTy   Návštevník
      mrznutie amaroku by somo pochopil keby si mal obstaroznu graficku kartu ISA, VLBUS, alebo prastaru PCI. vtedy sa nestihaju posielat po zbernici vsetky data. aka je to zostava? podpora formatov v k3b, ak das vytvorit VideoCD (alebo SVideoCD), tak by mal byt vstup mpeg1, mjpeg alebo mpeg2 presne specifikovanych parametrov ako format zvuku, datovy tok obrazu a zvuku, rozlisenie obrazu a samozrejme genneracia mpeg. Samozrejme podla typu projektu. ale ak to vypalujes ako obycajne datove CD, tak by to nemal byt problem.