suse eval

Sekcia: Aplikácie & Desktop 22.01.2006 | 18:50
Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
prepacte moju neinformovanost... ale co znamena to eval? je to casovo obmedzene? alebo obmedzene funkciami? poradte dakto dakujem... chcel by som suse 10 tak neviem ci brat eval alebo nie...
    • Re: suse eval 21.01.2006 | 16:43
      ---   Návštevník
      The evaluation edition is not time limited. It does install to the hard disk
    • Re: suse eval 21.01.2006 | 16:51
      slackware   Návštevník
      suse evaluation -nema zadne omezeni, instaluje se na disk, obsahuje vcelku dost software vcetne proprietarniho (real player , acroread) hojne pouzivana... od krabicovky se lisi : bez instal. podpory a krabicovka ma udajne vice software suse live - nelze nainstalovat suse linux oss - obsahuje pouze svobodny software ...ale klidne me muzete opravit, nebo doplnit , to je vse co o suse vim :)
    • Re: suse eval 22.01.2006 | 00:41
      Dumaru   Návštevník
      Jednoduche vysvetlenie, SuSE Eval je odlahcena verzia krabicovel komercnej verzie. Inak nezabudaj ze budes musiet riesit v SuSE multimedia, ktore standardne SuSE kvoli licenciam v plnej miere nepodporuje. Pouzivam tiez SuSE 10 Eval a je urcite dotiahnutejsie distro ako Mandriva. Riesenie problemu s mediami najdete v mojom blogu na abclinuxu.cz
      • Re: Re: suse eval 22.01.2006 | 12:21
        jariq   Návštevník
        Co sa multimedii tyka.. tak staci stiahnut z mplayerhq.hu kodeky a kopnut ich do /usr/lib/win32.. Potom si stiahne xine-lib a prekompilujes to.. AMEN secko fici :)
        • Re: Re: Re: suse eval 22.01.2006 | 14:17
          Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
          a este keby som tak vedel kompilovat... 5 hodin som nahadzoval novy amarok, presiel som kopec navodov a nic... bleeee
          • Re: Re: Re: Re: suse eval 22.01.2006 | 15:20
            Avatar Miroslav Staroň FreeBSD, SOLARIS  Používateľ
            ete stale to nevies :-), asi k tebe ste zajdem, ale stiahni tususe najprv ;)
        • Re: Re: Re: suse eval 22.01.2006 | 18:50
          Dumaru   Návštevník
          Preco to zbytocne komplikovat kompilovanim u zaciatocnika? To je tak vynikajuce na odstrasenie. Staci pridat do YASTu zdroj http://packman.rsync.zmi.at/suse/10.0/ a je vsetko vyriesene. Bezproblemove nainstalovanie MPlayera, Xine, a aby som nezabudol na K3B s podporou palenia MP3 suborov.