KDM-Theme v KDE 3.4.3

Sekcia: Aplikácie & Desktop 08.02.2006 | 19:03
mirco   Návštevník
Neviete mi poradit ako rozslapat aby mi islo na KDM themy v Debianovi. Samozrejme ze startujem cez kdm ale dopocul som sa na nejakej stranke o KDM theme manager v Deb balicku ale je to na verziu KDE 3.5 a nechce sa mi skrz to prezit tolko casu koli prechodu z KDE 3.4.3 na 3.5. Tak som stiahol z netu neco a to kde-kdm-themes a dal mi najavo ze KDE-theme nie je defaultne nastaveny v debiane, prosim citajte README.debian pre neskorsie zapnutie. Neviete co mam robit prosiiiim alebo aspon, kde je to readme ze by som to nejako uz nastavil. Uvitam kazdu odpoved dokonca aj blbost mozno ma to nasmeruje na nieco.
    • Re: KDM-Theme v KDE 3.4.3 06.02.2006 | 19:49
      mirco   Návštevník
      Nikdo nic?? Nikdo nechcel mat prihlasovacie login krajsie ako je zakladne. Tomu neverim, zeby som bol sam. Neverim tomu Google mlci nepovie nic ani mi nechce prezradit postup tak to nechapem ABClinuxu.cz ma sklamalo. Nikde nic. Internet sa mi zda ze ma nedostatocne udaje. Nie je nekdo skusenejsi ako internet a ma viacej informacii. Pripadne mi poradte ako by som mohol nainstalopat KDM-themu kludne aj cez asembler ak sa to neda inak.
      • Re: Re: KDM-Theme v KDE 3.4.3 07.02.2006 | 10:39
        Attila   Návštevník
        skus ovladacie centrum kde , myslím že je to tam niekde, a je to jedno akú maš distribuciu, kde 3.4 je hádam všade rovnaká až na male detaili. Ale zmena loginu nije práve velkým plusom kde 3.4 bo si môžeš vybrať pekne obrazky na prihlasovací login, no výber uživatelov si musíš pekne vypisať, nedá sa dať temu, kde je vyber, okno s každým uživatelom, je to zablokované z bezpečnostných dôvodov, preto používam gdm, aj ked používam kde a gnome nemám nainštalované a štart sa mi zdá celkom rýchly. A niet problemu zmeniť temu, lebo to máš v menu v nastaveniach :) S úctou Attila
        • Re: Re: Re: KDM-Theme v KDE 3.4.3 07.02.2006 | 14:37
          mirco   Návštevník
          Dik za info tak si ma presvedcil a dal som si gdm :-).
    • Re: KDM-Theme v KDE 3.4.3 08.02.2006 | 19:03
      Avatar driller Ubuntu, OpenSuSE  Používateľ
      www.kde-look.org - KDM themes www.kde-apps.org - kdmtheme urcite tam bude aj balik pre debian