GnomeICU

Sekcia: Aplikácie & Desktop 10.03.2006 | 05:39
Marko5211   Návštevník
Ydravim mam problem pri spusteni gnome icu ma vydz po niekolkzch minutach odpoji a neviem cim to je.Licq mi spustit nejde.Dalej pri editovani boot/grub/menu.lst mi to nechce upravit...a neviem kde sa to ma nastavit aby sa to editovat dalo.dalej mam jeden oooobrovsky problem ale haluzny si predstavte ze vcera som instaloval linux(ubuntu) a ono sa mi spustila tv karta(manli saa7130)a ono mi to len susti a neviem najst ovladace na nu...nemate to niekto ???
    • Re: GnomeICU 23.02.2006 | 15:22
      Avatar dobinko Slackware 10.2, Ubuntu 5.10, G  Používateľ
      No skúsim sa opýtať či ten grub/menu.lst upravuješ ako root. Tak sa pýtam. Upravuješ /boot/grub/menu.lst ako root? Ako používateľovi ti to nepôjde...to je jasan, prečo.
    • Re: GnomeICU 10.03.2006 | 05:39
      Avatar Lucas Lommer Debian stable, LinuxMint, Foresight  Používateľ
      GnomeICU je uz trosku mimo (imho), ten projekt jsem nesledoval, ale on uz tenkrat moc neumel :). Pokud chces pouzit gtk aplikaci, doporucim Ti Gaim, podporuje mnoho protokolu, pluginy, prenos souboru, sifrovani, obrazky uzivatelu... http://kdyne.net/rome/friendly.php?sekce=set-gaim&interVersionNameString=rome (trochu starsi a tyka se pridani konta msn, ale postup by mel fungovat a pro jine protokoly je obdobny).
      -- Buduj vláčky, posílíš mír!