prehravanie v amaroku

Sekcia: Aplikácie & Desktop 06.03.2006 | 00:03
Mi_G   Návštevník
Dobry den Nainstaloval som si SUSE 10.0 a z netu som si stiahol balik kodekov vsetko v jednom a Mplayer - ten prehrava vsetko ale na prehravanie hudby sa mi zdaju lepsie prehravace amarok alebo xmms a v tych je prehravanie hudby problem. xmms neprehrava nic. v amaroku ked si aj vytvorim playlist, tak vzdy prehra iba jednu pesnicku, ktoru spustim a ked ta skonci tak dalej neprehrava - musim ho posunut dalej rucne. neviete cim to moze byt?
    • Re: prehravanie v amaroku 04.03.2006 | 19:51
      Avatar Tomáš Srnka Barz čo, už asi všetko  Administrátor
      amaroK mi toto robil, ked bol nastaveny aby pouzival Gstreamer engine. Zmenil som to na Xine Engine a vsetko slapalo tak ako malo :).
      Dlho som robil linuxos.sk, neskôr založil vpsFree.cz, posledných pár rokov ako tech. riaditeľ vo Websupporte
      • Re: Re: prehravanie v amaroku 04.03.2006 | 20:09
        Mi_G   Návštevník
        A kde to prosim ta mozem nastavit?
        • Re: Re: Re: prehravanie v amaroku 04.03.2006 | 20:12
          Mi_G   Návštevník
          Uz som to nasiel. Ale teraz neprehrava vobec - Mal som nastaveny Helix engine a ked som dal xine engine tak mi to len preskakuje z pesnicky na pesnicku a nic nehra
          • Re: Re: Re: Re: prehravanie v amaroku 04.03.2006 | 20:22
            Avatar Tomáš Srnka Barz čo, už asi všetko  Administrátor
            lebo nemas skompilovane Xine s podporou pre kodeky, potom by mal prehrat aj .wma.
            Dlho som robil linuxos.sk, neskôr založil vpsFree.cz, posledných pár rokov ako tech. riaditeľ vo Websupporte
            • Re: Re: Re: Re: Re: prehravanie v amaroku 04.03.2006 | 20:28
              Avatar LuKKaS OpenSuSe 10.0-64Bit  Používateľ
              A ako nasrtavit aby mi hrali 5:1 repraky mne hra len Center a nic ine nastavil som si aj na 5:1 ale neviem preco mi to nejde pomozete mam spomenuty AmaroK a v Mandrive 2006 64bit Free mi to splapalo v poho a teraz mam SuSe
              • Re: Re: Re: Re: Re: Re: prehravanie v amaroku 04.03.2006 | 21:00
                Mi_G   Návštevník
                S tymi 5.1 reprakmi mam presne taky isty problem
                • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: prehravanie v amaroku 04.03.2006 | 21:14
                  Avatar LuKKaS OpenSuSe 10.0-64Bit  Používateľ
                  aj ja a ma najviac se** ze mi len ten Center hra tak ak niekto bude vediet pomoct dakujem mam SuSe 10.0
                  • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: prehravanie v amar 04.03.2006 | 21:27
                    Mi_G   Návštevník
                    no mne hraju iba predne 2 repraky - center, zadne dva ani basak nehra :( je to dost nahovno, lebo tie repraky su kvalitne a takto si nemozem vychutnat kvalitny priestorovy zvuk. vo windowse hrali bez problemov a v mandrive 2006 neisiel regulovat basak
            • Re: Re: Re: Re: Re: prehravanie v amaroku 04.03.2006 | 21:15
              Mi_G   Návštevník
              Dakujem za radu - uz to prehrava :) Ale tie repraky stale nehraju :(
              • Re: Re: Re: Re: Re: Re: prehravanie v amaroku 04.03.2006 | 22:50
                LuKKaS   Návštevník
                Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhhhhhhhhh jjjjjjjjjjaaaaaaaaaaajjj , už mi idú tie repračiky moje všetkých 5 aj s BASAKOM paráda rozbehnul som to na SuSe 10.0 tak ak tak potom poradím dovi :-)
                • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: prehravanie v amaroku 05.03.2006 | 12:47
                  Mi_G   Návštevník
                  Ako ste to nastavili?
                  • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: prehravanie v amar 05.03.2006 | 13:34
                    LuKKaS   Návštevník
                    jaj ak mas KDE a tak pusti si Kmix a tam si spusti take konektory co je obrazok poslem screen ale momentalne niesom na linuxe lebo tato ma pusteny internet na inom pc tak ja musim byt tu tak ja ty poslem potom screen dobre a daj mail ok ,?
                    • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: prehravanie v 06.03.2006 | 00:03
                      Mi_G   Návštevník
                      mi_g@post.sk budem ti velmi vdacny