ICQ pod Lin

Sekcia: Aplikácie & Desktop 15.03.2006 | 12:36
Bravo   Návštevník
Mozte mi neikto poradit balik vktorom bezi ICQ co najpodobnejsie ICQ5 pod Win? Mama na mysli aby napr. zobrazoval aj fotky resp. karikatury...mam teraz Kopete, ale tam som taku moznost nenasiel. Dik
    • Re: ICQ pod Lin 08.03.2006 | 08:09
      ventyl   Návštevník
      GAIM je asi najpodobnejsi... ale mne osobne sa nepaci. Podporuje aj obrazky a ciastocne aj prenos suborov.
    • Re: ICQ pod Lin 08.03.2006 | 08:23
      NAQOYQATSI   Návštevník
      Licq je podla mna vhodna volba, len je tam prave problem so zobrazovanim obrazkov... ale malo by to byt vyriesene v novej verzii.. len nikto nevie kedy bude vydana. ale aspon za vyskusanie stoji .. www.licq.org
      • Re: Re: ICQ pod Lin 08.03.2006 | 15:16
        ventYl   Návštevník
        ono to Licq ma tych much podstatne viac (zjavne nefungujuca autorizacia a pod.) :) ale celkovo je asi najlepsie zo vsetkych
    • Re: ICQ pod Lin 08.03.2006 | 09:29
      Avatar Tomáš Srnka Barz čo, už asi všetko  Administrátor
      Tipujem, ze mas starsie kopete (starsie ako 0.12alpha1), pretoze tam to uz funguje. Ak si chces kopete 0.12 alpha1 vyskusat kukni na kopete.kde.org.
      Dlho som robil linuxos.sk, neskôr založil vpsFree.cz, posledných pár rokov ako tech. riaditeľ vo Websupporte
      • Re: Re: ICQ pod Lin 15.03.2006 | 06:51
        Q   Návštevník
        Diky chlapci
    • Re: ICQ pod Lin 15.03.2006 | 12:36
      jancici   Návštevník
      jednoznacne gaim ale doporucujem prejst na lenspi IM system : jabber ak mas ucet na gmail.com tak mozes pouzit ten, je to jabber od googla