odkial Fedora Core 5

Sekcia: Aplikácie & Desktop 20.03.2006 | 22:10
skywaker   Návštevník
Nasla by sa nejaka dobra dusa, co by mi za takych 200sk vratane post. napalila Fedora Core 5 na DVD? Predpokladam, ze uz vysla finalna verzia. vesi.lukas@post.sk
    • Re: odkial Fedora Core 5 20.03.2006 | 17:54
      ykso   Návštevník
      ked chces poslem ti ju za medium a postovne, dnes mala vyjst, idem tahat tiez dvd. napis ak chces : ykso@azet.sk
      • Re: Re: odkial Fedora Core 5 20.03.2006 | 17:58
        Avatar Tomáš Srnka Barz čo, už asi všetko  Administrátor
        FC5 sa bude dat objednat aj u nas v obchode, lenze server je momentalne pretazeny, dufam, ze zajtra to uz bude lepsie a objavi sa aj v obchode.
        Dlho som robil linuxos.sk, neskôr založil vpsFree.cz, posledných pár rokov ako tech. riaditeľ vo Websupporte
        • Re: Re: Re: odkial Fedora Core 5 20.03.2006 | 19:56
          Avatar Martin Beastie  Používateľ
          Kde je pretazeny? V robote to uz mame vsetci nahodene ;) ak chcete poslat DVD kontakt na mna viete ako najst.
          <br/> <br/>
          • Re: Re: Re: Re: odkial Fedora Core 5 20.03.2006 | 20:12
            Avatar Tomáš Srnka Barz čo, už asi všetko  Administrátor
            Hlavny server bol pretazeny... uz som to stiahol z ftp.linux.cz ;). Takze zajtra sa to bude dat objednat (este chcem dotahat 64bit verziu).
            Dlho som robil linuxos.sk, neskôr založil vpsFree.cz, posledných pár rokov ako tech. riaditeľ vo Websupporte
            • Re: Re: Re: Re: Re: odkial Fedora Core 5 20.03.2006 | 22:10
              Avatar F0F0 Ubuntu 6.10 amd64, Debian  Používateľ
              uz to mam nahodene (amd64). vyzera to velmi dobre...inak citajte http://stanton-finley.net/. Keby mal niekto problem zo stiahnutim, v ramci BA urcite pomozeme (kontaktujte Legiona :)