MOUNT_beta_sk_manual

Sekcia: Aplikácie & Desktop 22.03.2006 | 17:40
Tomáš Hanzel   Návštevník
Ahoj, ponukam vam manual Ako pripajat disky, je v slovencine a zatial s chybami na preklade na com pracujem, dufam ze vam pomoze. Taktiez neskor (ked si spomeniem na heslo uctu) asi zajtra 21.03.2006 bude bezat na inom servery kde vas budem informovat a este sa budem snazit aby ho po uprave hodily i sem na stiahnutie.... Este raz prosim o pochopenie pre chybny preklad avsak prikazy a definicie prikazov su v poriadku...+ gramatika...heh....no mam cesky OOo...:-( http://thanzel.szm.sk/mountsk.pdf Malo by to tahat popripade cez Download Managera... Budem rad ak mi napisete postrehy a chyby ktore treba doriesit, vyriesit....
    • Re: MOUNT_beta_sk_manual 22.03.2006 | 16:15
      dOren   Návštevník
      Konečne nejaká slovenčina...ono by sa mohol rozbehnúť aj nejaký ten slovenský prekladateľský tím... Doteraz som nevedel moc pripájať disky (skoro vôbec-iba ak to spravil systém sám). Podľa tohoto dokumentu som to pochopil, spravil -mountol bez problémov a sám prvýkrát. Konečne...Veľká vďaka tvorcovi. Slackware 10.2 -začiatočník,pokročilý....
    • Re: MOUNT_beta_sk_manual 22.03.2006 | 17:40
      Avatar Frantisek Klabzuba Debian  Používateľ
      Ja som za posledne 2 mesiace napisal asi 100 kB slovenskej dokumentacie "Ako si spravit vlastnu distro" a tiez to planujem casom niekam hodit...