Problem s XVIDCAP

Sekcia: Aplikácie & Desktop 28.03.2006 | 16:50
Avatar Cruelboy Mandrake 10.1 - KDE  Používateľ
Skusal som spustit XVIDCAP no ale nepodarilo sa mi to. po spusteni sa mi otvori okno ale hned vzapati sa zavrie. Tu je vypis: [cruelboy@cb bin]$ demorec before getfreedisplay: 20 rm: cannot remove `/tmp/.X20-lock': Operation not permitted rm: cannot remove `/tmp/.X11-unix/X20': Operation not permitted after getfreedisplay: 21 xkb=( rules="xorg", model="pc105", layout="sk", variants="", options="") displayManager=mdkkdm, session=KDE X connection to :21.0 broken (explicit kill or server shutdown). [cruelboy@cb bin]$ Taktiez ked som to skusal ako root: [root@cb bin]# demorec before getfreedisplay: 20 after getfreedisplay: 20 xkb=( rules="xorg", model="pc105", layout="sk", variants="", options="") displayManager=mdkkdm, session=KDE stdin: is not a tty X connection to :20.0 broken (explicit kill or server shutdown). [root@cb bin]# neviem co s tym, poradite mi?
    • Re: Problem s XVIDCAP 26.03.2006 | 23:55
      Avatar nardew debian  Používateľ
      pusti gvidcap
      • Re: Re: Problem s XVIDCAP 27.03.2006 | 02:32
        Avatar Cruelboy Mandrake 10.1 - KDE  Používateľ
        nardew a kde to akoze je? ja tu nic take nemam ... :(
        • Re: Re: Re: Problem s XVIDCAP 27.03.2006 | 17:06
          Avatar nardew debian  Používateľ
          ak skompilujes xvidcap, tak by mal byt v /usr/bin/gvidcap
          • Re: Re: Re: Re: Problem s XVIDCAP 27.03.2006 | 22:53
            Avatar Cruelboy Mandrake 10.1 - KDE  Používateľ
            Tak tam nic take nemam :( Ze by som to zle skompiloval? Snazil som sa ist podla navodu :( Tak inak, ak budes taky dobry napis mi tvoj navod na skompilovanie :)
    • Re: Problem s XVIDCAP 28.03.2006 | 16:50
      Avatar Cruelboy Mandrake 10.1 - KDE  Používateľ
      Zmazte toto forum lebo som blbec pytam sa na jednu vec a nefunguje mi druha... Delete this topic pls. thx